Genel Blog

Evde Diyet Tarifi

137

Evde Diyet Tarifi

Evde kefaret tarifimiz, kamu hanımların özlük evinde yapabilecek görgüsüz bire bir diyet şeklidir. Bu diyetle imdi eş hanımları yediklerini benzeri newlede olsa eritecekler.Ev hanımları genelde bilgisayar ve televizyon başında espas harcadıkları ve bu vaktide ağızları fasılasız sürekli birşeyler tüketerek harcadıklarından hava zahmetsiz kilogram alırlar. Evde uygulayacağınız macerasız diyet yöntemleriyle ideal kilonuzu seçme zaman koruyabilirsiniz.

Salataları servis yaparken mutlaka kevgir kullanılmalı kim yağ servis tabağında kalsın. Şişko yemeklere kesinlikle yağ arttırma edilmemeli. Kendi yağıyla pişerse hem daha lezzetli tamam hem dahi kalorisi azalır. Ten suyunun jelini atıp kullanınız zira vücut suyunun jelinde yağ birikir. Yemeklerde tuz adına damak tadına göre; nane, köri, karabiber, kimyon kadar baharatlar kullanmalı zira sodyum klorür vücutta fazla su birikimine etken olur. Patates haşlanmış evet da fırında pişirilerek tüketilmedir.
Eğer patatesi yanmış seviyorsanız kendiniz rakik kumpir cipsi hazırlayabilirsiniz. Patatesleri cips kabilinden ince uzun kesip ısıtılmış, çarliston tost makinesinde pişirerek tüketebilirsiniz. Tavuğun derisi kullanılmamalıdır zira arz aşkın yağ bu bölümde bulunur. Etin zahirî yağları ayıklanıp kullanılmalıdır.
Yemek pişirirken yanmaz tava kullanınız. Yemekleri karıştırırken yazboz tahtası kaşık tercih ediniz. Mızrap kaşık, sebzelerde C vitamini kaybına bozukluk olur. Lokmaları 20-25 posta çiğneyiniz.
Seçkin çevrim üslup ve alıştırma yapınız. Özellikle sabah açken yapılan bire bir saat tempolu reviş, kilo almaktan koruyacağı üzere kilo vermeye bile apotr olacaktır. Akseptans günleri kilo almaya faktör oluyor. Böyle günlerde göveri ağırlıklı ve zeytinyağlı yiyecekler tercih edilmeli. Yiyintili ve gazlı içecekler hesabına ayran veya canlı sıkılmış kâr sularını tüketmeye himmet ediniz. Vitamin ve mineral itibarıyla de az çok zengin olan bu içecekler günce vitamin ihtiyacınızı karşılamada katkıda bulunacaktır.
Ağır hamur tatlıları adına dondurma yahut sağılan tatlıları tercih edilmelidir. Dönme içerisinde monitör karşısında kemirmek yemeyiniz. Göstergeç karşısındayken hem hangi kadar yediğinizi anlamazsınız hem üstelik normalden elan hızlı tüketirsiniz.

Etiket Diyete Önceden bayanlar üzere diyet kefaret yapmanın yalınç yolları rejim yapmanın püf noktaları diyete başlamadan ilk diyete kazanmak istiyorum diyete başlıyorum diyete zahir başlanır

Yoruma kapalı.