Genel Blog

Evde dövme silme işlemi nasıl yapılır? Limon ve tuz ile dövme silmek mümkün mü?

50

Evde dövme silme işlemi nasıl yapılır? Limon ve tuz ile dövme silmek mümkün mü?

Çukur Yamaç’ın dövmesi nasıl silindi sorusu sosyal medyada gündem oldu. Doğal malzemelerle Yamaç’ın dövmesini silen Kulkan, seyircileri merak ettirdi. Dizide, Yamaç’ın dövmesi limon ve tuzlu ile silindi. Peki, evde doğal yöntemlerle dövme silmek olası mü? Limon ve tuzlu ile dövme silmek olası mü?

LİMON VE TUZLU İLE DÖVME SİLİNİR Mİ?

Evde doğal yöntemlerle vurma silme yöntemleri arasında limon ve tuz çok sık duyulmaktadır. Lakin, hiçbir vakit böyle cilt, deri altı işlemlerinin doktor kontrolü haricen uygulanması öğüt edilmemektedir. Vurma, derinin altına uygulanan bir işlemdir. Limon ve tuz ikilisi asidiktir. Her ne değin uygulayan bir takım kişiler sonuç aldıklarını söyleseler de, özellikle alerji gibi reaksiyonlar fazla daha önemli deri sorunlarına yol açabilirler. Uzun vadede cilde tuz ve limon göstermek deride sorunlara yol açabilir.

Bir önceki yazımız olan Cansever - Durdurun Dünyayı şarkı sözleri! | Çukur Efsun'un söylediği şarkının adı ne, kimin? başlıklı makalemizde cansever şarkı sözleri, cansever şarkıları ve durdurun dünyayı şarkısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.