Genel Blog

Evde Kolayca Yapılabilecek Cilt Bakımı ve Güzellik Maskeleri

153

Evde Kolayca Yapılabilecek Cilt Bakımı ve Güzellik Maskeleri

Günümüzde kadınlar fiyatlı kozmetik ürünlerine on paralık biperva tehlikeli miktarda nukut harcayabiliyorlar. Gerçekte hiç para harcamadan hatta kozmetik ürünü satan mağazaları gezip yada ağır ayrımsız ten hastalığınız olmadığı sürece o doktordan bu doktora koşuşturup süssüz cilt sorunları üzere kendinizi yormaya tek lüzumlu yok.
Evlerinizde çok yalın kat bir şekilde uygulayabileceğiniz kap maskesi tarifleriyle sivilcelerinizden ve esasta önemsenmeyen ve sizin önemsediğiniz kap takıntılarınızdan kurtulun. Aslında önemsenmeyen derken, bağımlı kim seçme kadının cildi aut görünüşü ve sağlığı açısından çok önemlidir. Fakat biz kadınlar kimi vakit çok âdeta şeyleri bile o büyüklüğünde abartıyoruz ki, bunun bedelini kozmetik yayın satan mağazalara yoğun miktarda nukut harcayarak ödüyoruz. Bu yüzden o kadar masraf, koşuşturma hesabına evde amelî yapabileceğiniz maskeleri uygulayarak cilt sorunlarınızdan kurtulun ve adamakıllı tıpkısı cilde sahip olun.

Gizli “sivilce yok edici”
Malzemeler: Ayrımsız paket zayıf gevher ve su.
Maskenin hazırlanması: Mayayı tıpkısı anif koyun ve üzerine damla damla akarsu ekleyin. Bunu yaparken gelişigüzel damlanın ardından çokça ferah karıştırmaya ilgi edin. Mutedil yoğunlukta benzeri kit kıvamına ulaştığında hazır reşit demektir.
Maskenin uygulanışı: Hazırladığınız bu karışımı patlamış evet dahi infilak etmek üzere olan sivilcelerinize nokta dideban sürün. İster yüzünüz isterseniz de vücudunuz üzere kullanabileceğiniz bu mahlut 30 saniyede kuruyacağı amacıyla rahatlıkla yatağınıza girip maskenizle uyuyabilirsiniz.
Sonuç: Töz bakterileri öldürdüğünden sivilcileri da namevcut ika gücüne sahiptir. Sonunda yıllardır savaştığınız sivilcelerinizden çarçabuk kurtulabilirsiniz.
Kremalı yeşil öz maskesi
Malzemeler: 1 nüsha torba yeşil çay, 2 çorba kaşığı yaraşmayan krema, bire bir adet testis sarısı, 1 öz kaşığı zeytinyağı, 1 öz kaşığı bal.
Maskenin hazırlanması: Bir bardağın dörte biri büyüklüğünde suyun içerisinde poşet yeşil çayı, 1 çorba kaşığı su kalana büyüklüğünde kaynatın. Ve bunu buzdolabında 15 an kadar soğumaya bırakın. Bu sırada gayrı tekmil malzemeleri 30-60 saniye büyüklüğünde çırpın. 15 an sonradan, soğumuş suyu bu karışıma ekleyin.
Maskenin uygulanışı: Hazırladığınız karışımı, ilkin temizlenmiş ve peeling uygulanmış cildinize sürün. Maskeyi 15 dakika yüzünüzde bekletin. Bu çok rahat bir peçe olduğundan kurumayacaktır. Tamlanan sürenin ardından ılık suyla yüzünüzü pir yıkadıktan sonra tonik ve nemlendirici ile kap bakımınızı tamamlayın.
Sonuç: Bu malzemeleri kullandıktan sonraları cildiniz benzeri elan eskisi kabil olmayacaktır. Çıktı daha canlı ve henüz parlak ayrımsız cildin tadını çıkarmaya hazır olun. Yeşil çayın antioksidan etkisi, namünasip kremanın zengin antagonist ve protein içeriğiyle hassas cildiniz ipeksi tıpkı manzara kazanacaktır.
Kaynak: Hollywood Güzellik Sırları – Kym Douglas, Cindy Pearlman

Etiket ten bakım maskeleri amelî yapılan deri hizmet maskesi güzellik maskeleri kap bakımı ve güzellik bilinmedik sivilce bulunmayan edici sivilceli deri bakımı sivilce namevcut edici sivilcelerden elbette kurtulabilirim? olağan deri bakımı süssüz ten bakımı ücretsiz cilt bakımı Kremalı yeşil öz maskesi kap maskesi hazırlanışı kap bakımı maskesi pekâlâ hazırlanır kap bakımı maskesi istihzar peçe tarifleri cilt bakım maskesi tarifleri

Yoruma kapalı.