Genel Blog

Evde Yapılan Güzellik Maskeleri

132

Evde Yapılan Güzellik Maskeleri

KUAFÖR olarak doğaya gittiniz mi? Bire Bir tohumdaki , aynı bitki kökündeki vitamin ve mineral değerini biliyor musunuz? Bitkilerin ve natürel ürünlerin gençliğe etkisi hakkında bilginiz hangi kadar? Tabii, bitkisel malzemelerin güzelliğe yararı sebep kebir?
Sonuç yıllarda bildirme çokça bu sorulara yanıt arıyoruz. Öncelikle şunu unutmayalım: Şifalı bitkilerdeki ve katıksız ürünlerdeki mineral ve vitamin yoğunluğu hayli fazladır ve eke sonuçlar kazandırır. Antrparantez içlerinde var olan hareketli maddeler gösteriş için haddinden fazla faydalıdır. Bir Nice deri problemini bu yolla halledebilirsiniz. O sebeple temas devir olduğu üzere diyoruz ki, doğanın güzellik salonu sizi nadim etmez..

Serencam zamanlarda müstacelen sistem güzellik için nebati formüller soruyor. Doğallığın , saf yaşamın bu büyüklüğünde yayılması tabii muştulu. Hepimiz bunu amaçlamalı ve katkılı maddelerin yaşamımızdan uzaklaştırılması yönünde çaba harcamalayız. Buna müteveccih bağ insanların bilinçlenmesi ile birlikte ilgilendiren. Şifalı nebatat çok eskilerden bu yana görk için tıpkısı miftah namına kullanıldı. Günümüzde birçok kadın bu yöntemlere “gösteriş iksiri” olarak adlandırıyor. Büzüşük tıpkısı beniz, dökülen bire bir saç, sivilceli ten.. Hep bunlar için tabiat ananın formülü kesin bulunmaktadır. Vakit Kaybetmeden o bile değil; stresli iseniz, sık sık güçsüz düşüyorsanız bunlarında çözümü doğada arayın.
Bitki deyince herhangi bir şeyinden yararlanmayı tasarlayalım. Yaprakları, tohumları ve kökleri.. Değme şeyi ayrı işlemle bize sunuluyor. Ve seçme şeyi ayrımlı tıpkısı çareye hal buluyor. Başlangıçta mütehammil bilinmezdi. Ancak demin insanlar şifalı bitkilerdeki mineral ve vitamin yoğunluğunun hangi büyüklüğünde çok olduğu üstüne bilgilere sahipler.
Evet, ihtiyarlama korkusu, büzüşük kabusu, çil fobisi, sivilceler derken insanın psikolojisi karmakarışık oluyor… Hepsine natürel yollarla veda edebilirsiniz. Bu korkulardan sıyrılabilirsiniz. Taze dinmek, genç fon bürümek amacıyla herhangi bir kat tabiatın koynunda. Oylumlu olan beklemek, akıllıcasına bitkiye makul yoldan duyulmak… Güzelliğe ulaşmanın ilk kânun çatlak basamakları varsa eğer, ilk evre doğaya hatırlamak, ikinci rütbe doğru elden, akilane vukuf kabul etmek, üçüncü mertebe ise bunu sabırla uygulamak. Şunu söyleyelim: Gösteriş çıdam gerek. Şimdi sizlere ara sıra yöntemler vereceğim. Yüz masajları üzere bitki karışımları ile yapılan maskeler.. Bunlar evet hutut için doğal çözümler sunuyor ya bile sivilceli ciltler amacıyla formül veriyor. Arz önemlisi şu sıcaklarda yüzü basan çiller… İşte bunlarla ilgilendiren adına tabiatın gösteriş salonundan biraz yöntem:
Fersiz ciltler üzere Bunun üzere size “aylandız” diye niteleyerek ayrımsız bitkiden meze edeceğim. Sedefotugillerden.. Avrupa’evet Çin’den getirilmiş.. Gücük zamanda yetişip kamet atan ongun bitki. Alelumum röfle ağacı namına dikilir. Çığlık koktuğu üzere “kokarağaç” de denir. Bu bitkinin yapraklarını memba suya atın. Soğuyunca (yaprakları içinden çıkarın) tıpkısı fincan badem düşman ekleyin. İçine ayrımsız fincan benzin ve bir fincan bile er bezi akı koyun. Az Buçuk birlikte yulaf unu ile karıştırınca maskeniz amade demektir. Bu maskeyi yüzünüze sürün. Kem saat sonra yıkayın.. Cildinizin parladığını, haddinden fazla güzel vizyon kazandığını göreceksiniz ve sonuçtan kıvançlı kalcaksınız.
Çillere umar Badem içindeki vitamin ve mineraller ten amacıyla çokça yararlı. Benzeri su bardağı bademi döverek kırın. İyice kolay kıvama gelsin. İçine az fincan saf bal ekleyin. Bir yumurtanın akı ve biraz gülsuyu bile ilave ettikten sonra iyicene karıştırın. Bu maskeyi haftada iki öğün uygulayın. Çillerin giderilmesi üzere çok yararlıdır. Ayrıca Herbalium’de çiller amacıyla saf namına mücehhez hazır kremler birlikte bulunmaktadır
Kırışıklığa ferah mevrut maske Aynı sayı turpu rendeleyin. Bunu bir fincana kucak ve ayrımsız kaç an kaynatın. İçinden turbu çıkarın. Bu akarsu soğuduktan sonradan tıpkısı çorba kaşığı limon suyu ekleyin. Benzeri yumurta akı ile biraz daha karıştırın. Bu kardığınız malzemelerin içeriğine biraz birlikte süt ilave ettikten bilahare (nakıs öz bardağı) bir çorba kaşığı pirinç unu ilavesiyle yeniden karıştırın. en üst işleminiz ise badem antagonist. Bire Bir çorba kaşığı badem düşman birlikte ekleyip, karıştırınca maskeniz hazır demektir. Bu maskeyi haftada iki kere uyguladığınızda kırışıklıkların kalmadığını göreceksiniz. Fakat ciltte yarım yamalak saat kalması geçişsiz. Ayrıca ciltteki çiller üzere bu maske dahi faydalıdır.
Sivilceler Sivilceler için akburçak taneleri gayet müspet soruçlar yaratır. Akburçak tanelerini tıpkı havanda dövün. Su ekleyip cins yapın. İçine husye sarısı, biraz bozulmamış zeytinyağı, bire bir kaşık üstelik halis muhlis bal kucak. Bütün malzemeleri karıştırın. Bu peçe cildi besler. Gözenekleri çevirici. Uyumlu kullanımda sivilceleri ortadan kaldırır. Ayrıca Herbalium’da sivilceler üzere tabii adına mücehhez krem bulmanız mümkün..
Tabii bronzlaşma, natürel bakım, görk ve bitkisel temelli zayıflama ile ait sorularınızı her ant bekliyoruz.
Doğallıktan kopmamanız dileğiyle…

Etiket güzellik maskeleri mat ciltler üzere peçe donuk ciltlere nebati maskeler kokarağacın faydaları aylandız bitkisi bademle yapılan ten maskeleri bademin çillere yararı bademin cilde faydaları kırışıklık maskesi badem yağının cilde faydası badem antagonist ile ten maskesi yüz kırışıklıklarına saf hal yüz kırışıklıklarına bitkisel maskeler sivilceler üzere maske yanardağ aldanmaz

Yoruma kapalı.