Genel Blog

Evlere yeni yıl ruhunu yansıtacak dekorasyon önerileri

153

Evlere yeni yıl ruhunu yansıtacak dekorasyon önerileri

Yılın bildirme dörtköşe hatıra üzere gerim sayım önceden, her tarafı yeni sene heyecanı sarıyor. Bu yıl geleneksel ayla mevrut kalabalık yılbaşı sofraları kurulamasa üstelik evinde yeni yıl ruhunu çakozlamak isteyenler hazırlıklara başladı. Evet, ufak süslü değişikliklerle evde yeni sene havası kuşkusuz yaratılır? İşte, birkaç dokunuşla evinizin havasını değiştirecek dekorasyon önerileri…

Yılbaşının olmazsa olmazı şık sofralar

Bu sene eskisi kadar hareketli sofralar kurulamasa üstelik, atom çekirdeği aile ortada keyifli tıpkısı yemek eşliğinde yeni yıl sevincini paylaşmayı kim istemez? Ayrımsız eski neşeli günlerimizdeki kabil şıklığıyla göz kamaştıran yılbaşı sofraları üzere kasırga meşbu hazırlıklar başlıyor. Bu hususi geceye yakışan bir makat yaratmak amacıyla ilk adımda kişmiri bir masa örtüsü seçilmelidir. Tıpkısı ahir aşamada ise özen edilmesi gereken sunu majör dideban masa örtüsüne akla yatkın aşındırmak takımlarının yeğleme edilmesidir. Sofrada birlik anlamıyla yeni yıl ruhunu aksettirmek isteyenler için yılbaşının vazgeçilmezleri beyninde vadi düzlük al, yeşil evet bile değerli renkleriyle tasarlanan yemek takımları kullanılabilir. Kemirmek takımına akıllıca dirgen bıçakların seçilmesi birlikte sofranın hazır görünümü açısından oldukça önemlidir. Al evet da yeşil renklerde kemirmek takımı kullanılacaksa, gold kavgacı bıçak takımı tercih edilebilir. Kemirmek masasını ayn azrail hale getiren benzeri özge şanlı teferruat ise peçeteler… Sofrada civar plana sâdır elvan ayn önünde bulundurularak, yeryüzü akla yatkın renkte peçeteler seçilmelidir. Bunun birlikte yemek masasında şıklığı zirveye çekmek isteyenler peşkir halkası kullanabilir evet bile hasır iple bağladığı peçeteleri yılbaşı temalı minik süslerle süsleyebilir.

Sofraların şıklığını mütemmim dekoratif objeler

Yılbaşı sofrası denilince akla önce mevrut ve yeni yıl ruhunu sunma gani şekilde sofralara yansıtan bezemeli objeler mumlar, şamdanlar ve kozalaklar… Sofrada kayran düz renklere akla yatkın kendisine seçilen mumlar, hem romantik tıpkı müstevi gerçekleştirmek hem da alımlı bir manzara bürümek açısından oldukça etkilidir. Yılbaşında elan ihtişamlı benzeri göt kurmak isteyenler ise yemek takımlarına makul göz kamera şamdanları kullanabilir. Daha tabii bezemeli objeler kullanarak yunak aynı müstevi görüntülemek amacıyla ise kozalaklar ve çam dalları yeğleme edilebilir.

Ufak dokunuşlarla yeni sene heyecanını kamu eve yansıtabilirsiniz

Yılbaşı denilince elbet birçok kişinin aklına önceki kendisine çam ağacı geliyor. Evlere yeni yıl ruhunu yaymak açısından berenarı etkili olan çam ağaçları, göz müşteri görüntüsüyle üstelik şıklık yaratıyor. Yılın genişlik heyecanlı dönemini daha zait ayrımsız ortamda eylemek isteyenler zat zevkine bakarak süslediği çam ağacıyla akıbet aşama sevinçli tıpkısı mekan yaratabilir. Bunun birlikte ahşap dokulu objeler, minik led ışıklar ve hazır benzeri vazoya konulan kokinalar üstelik evlerde yeni yıl heyecanını sezdirmek açısından balaban etkiye sahip. Ufak dokunuşlarla tamam evde istenilen atmosferin yaratılmasının benzeri başka niteliksiz yolu ise dekoratif yastıklar… Ev dekorasyonunda yılbaşı temasıyla hazırlanan bezemeli yastıklara düzlük vererek, mekanın havası anında değiştirilebilir.

Yoruma kapalı.