Genel Blog

Exportizer

39

Exportizer

Exportizer, veritabanı dışarı aktarımı yapabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir program. Alıntı Yapmak istediğiniz verileri dosyaya, panoya yada yazıcıya aktarabilen programın kullanımı bu nesil bir program için epeyce basit diyebilirim. Ama genel anlamda tamamen kullanabilmek için birazcık kurcalamanız gerekebiliyor.

DB, DBF, text ve CSV formatlı dosyaları text, CSV, XLS, RTF, XML, HTML, DBF ve SQL scriptlerine dönüştürebilen Exportizer, popüler veritabanı transformasyon işlemlerinin hepsini yapabiliyor. Çalıştığınız iş yada bireysel amaçlı olarak kullandığınız veritabanları için dışar aktarım işlemleri yapmanız gerekiyorsa Exportizer’ı mutlaka denemeniz gerekiyor.

Dışa aktarım işlemleri üzerindeki tüm denetleme ve ayarların sizin elinde olduğu program, gerekli ayarları arayüz üstünde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tatmin Edici bilgiye sahipseniz aktarım işlemlerini kout satırı üzerinden de yapabiliyorsunuz.

Veritabanı aktarım işlemleri açık havada veritabanlarını panoya kopyalayabilen yada yazıcıya gönderen program, veritabanı dışarı aktarım işlemleri için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir her birine. Verileri düzenlemenizi sağlayan araçlar ile birlikte sunulan programın ücretsiz versiyonunu indirerek hemen deneyebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan AOMEI Backupper Network başlıklı makalemizde aomei centralized backupper, central backup software ve centralized backup software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.