Genel Blog

Exxen.com Survivor sms sıralaması 2021! Son Dakika Survivor 16. Hafta Ünlüler sms oy sıralaması sonuçları exxen

52

Exxen.com Survivor sms sıralaması 2021! Son Dakika Survivor 16. Hafta Ünlüler sms oy sıralaması sonuçları exxen

Bilgiyo – Exxen Survivor SMS sıralaması Ünlüler 4 Mayıs 2021 Survivor 17. hafta oy sonuçları exxen.com sitesinde yayınlandı. 4 Mayıs Salı Survivor sms sıralaması 2021 referandum sıralamasına tarafından Ünlüler takımının SMS birincisi Acun Ilıcalı kadar açıklandı. Exxen com Survivor SMS sonuçları. 4 Mayıs Survivor 2021 SMS SIRALAMASI kim elendi? Acunn.com Survivor sms sıralaması 2021 …

Bilgiyo – Exxen Survivor SMS sıralaması Ünlüler 4 Mayıs 2021 Survivor 17. hafta oy sonuçları exxen.com sitesinde yayınlandı. 4 Mayıs Salı Survivor sms sıralaması 2021 halk oylaması sıralamasına tarafından Ünlüler takımının SMS birincisi Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Exxen com Survivor SMS sonuçları. 4 Mayıs Survivor 2021 SMS SIRALAMASI kim elendi? Acunn.com Survivor sms sıralaması 2021 Exxen SMS sıralaması Ünlülüler. TV8 kanalının fenomen yarışma programı Survivor’da bu akşam kim elendi, gitti sorusunun yanıt bulacağı exxen.com survivor sms sıralaması 4 Mayıs 2021 Survivor ünlüler sms oy sıralaması sonuçları exxen video izle bilgileri haber detayında sizlerle.

Son Dakika: Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları birleşecek ve yeni takımlar oluşacak. Acun Ilıcalı’nın  yapmış olduğu duyurunun tüm detayları haberimiz içinde yer almaktadır.

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

5) Melis
4) Merve
3) Sergen
2) Batuhan
1) İsmail

Survivor Eleme Adayları Kim?

4 Mayıs 2021 Salı akşamı TV8’de ekrana gelen Survivor eleme konseyi öncesi Survivor eleme adayları kimler sorusu merakla araştırılmaya başlandı. Bu hafta iki muafiyet oyununu kaybeden Ünlüler takımından Sergen ve Merve eleme adayı olarak belirlendi. Bu akşam 4 Mayıs Survivor 2021 Ünlüler takımı SMS birincisi 3. eleme Melis olarak belirlendi.

Sergen Merve Melis

Exxen Survivor SMS Sıralaması 4 Mayıs Link

Survivor ünlülerde sms birincisi kim oldu?

Survivor 2021’de bu hafta oynanan dokunulmazlık mücadelesini kaybeden Ünlüler takımı için düzenlenen eleme konseyinde Acun Ilıcalı yapılan referandum sonucu Ünlüler takımının sms birincisini açıkladı.

4 Mayıs 2021 Salı günü Survivor’da Ünlüler sms birincisi  İsmail Balaban oldu.

Survivor SMS Sıralaması 2021

Exxen.com Survivor SMS sıralaması 2021 17. hafta Survivor Ünlüler sms oy sıralaması sonuçları açıklandı. Acun Ilıcalı eleme adaylarına laf vermesinin ardındaki cumartesi ve pazar günleri yapılan referandum sonucu 4 Mayıs Survivor sms sıralamasında en düşük oyu alarak sonuncu sıradaki adayın adaya veda ettiğini açıkladı.

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

4 Mayıs 2021 Salı günü Exxen.com üzerinde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da o kadar çok TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı tarafından merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde:

5) Melis 4) Merve 3) Sergen 2) Batuhan 1) İsmail

Survivor’da Kim Elendi 4 Mayıs 2021?

Survivor 17. hafta SMS birincisi İsmail Balaban eleme adayı olarak Melis ismini söylerken ismini söyledi. Böylece Survivor’da kim elendi? sorusu öncesi eleme potası Sergen, İlayda, Aleyna Işine Düşkün ve Steven şeklinde ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, bu dört adaya dönerek en az oyu alarak adaya veda yarışmacının Melis olduğunu açıkladı. Melis Survivor son bölümünde elenen yarışan oldu. 

Bir önceki yazımız olan 4 Mayıs Survivor Kim Elendi 2021 Ünlüler 17. hafta SMS sıralaması Oy sonuçları Exxen başlıklı makalemizde 4 mayıs survivor, 4 mayıs survivor full izle ve 4 mayıs survivor izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.