Genel Blog

EXXEN Survivor SMS SIRALAMASI 4 Mayıs 2021 Survivor Kim Elendi, Gitti?

31

EXXEN Survivor SMS SIRALAMASI 4 Mayıs 2021 Survivor Kim Elendi, Gitti?

Bilgiyo – 4 Mayıs Survivor SMS sıralaması! Exxen Survivor Ünlüler SMS sıralaması exxen.com 4 Mayıs 2021 Survivor kim elendi? sorusu bir çok Survivor takipçisi göre merakla araştırılmakta. 4 Mayıs 2021 Salı akşamı yayınlanan 5 Mayıs Survivor son bölümde Survivor’dan elenen yarışan belirli oldu. Survivor 17. hafta SMS sıralaması sonuçlarına da en oyu alan bölge yarışan …

Bilgiyo – 4 Mayıs Survivor SMS sıralaması! Exxen Survivor Ünlüler SMS sıralaması exxen.com 4 Mayıs 2021 Survivor kim elendi? sorusu bir fazla Survivor takipçisi göre ilgiyle araştırılmakta. 4 Mayıs 2021 Salı akşamı yayınlanan 5 Mayıs Survivor son bölümde Survivor’dan elenen yarışmacı emin oldu. Survivor 17. hafta SMS sıralaması sonuçlarına da en oyu alan bölge yarışan dek merak ediliyordu. Acunn.com Survivor sms sıralaması 4 Mayıs eleme konseyinde oy sıralamasının Exxen.com adresinde yer aldığının duyurulmasıyla birlikte Survivor SMS Birincisi kim olduğu belirlenmiş oldu. Peki bu akşam Survivor’da kim elendi, gitti? 4 Mayıs Survivor SMS SIRALAMASI nasıl oluştu? İşte Acun Ilıcalı’nın açıklasıyla birlikte 4 Mayıs Exxen Survivor SMS sıralaması Ünlüler exxen.com Survivor 17. Hafta Oy sonuçları Survivor 2021 kim elendi sorusunun yanıtı haber detayında yer almaktadır.

Geçtiğimiz yıllardaki tadı vermese de Survivor her hafta keza zorlaşıyor keza de rekabet gittikçe artıyor. Survivor kim elendi, gitti? sorusu da her hafta daha çok tartma kazanmaya başladı. İşte TV8 izleyicilerinin merakla araştırdığı 4 Mayıs Survivor ile ilgili adaya veda eden yarışmacının kim olduğu konusunda tüm ayrıntı sizlerle.

SURVİVOR SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor ada konseyi öncesi yarışmacılar çok kayda değer bir irtibat oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı kazandı ve bir dakikalık video çekimini Instagram ’dan paylaştılar. Sonrasında Acun Ilıcalı’nın elenen ismi açıklayacağı konseyin yolunu tutan yarışmacıların gergin bekleyişi başladı. Acun Ilıcalı, yarışmacılarla kısa birer sohbet gerçekleştirmesinin ardındaki Survivor ünlüler takımının SMS birincisi açıkladı. Survivor 4 Mayıs SMS birincisi ünlüler takımında İsmail Balaban oldu.  Acun Ilıcalı, bu yarışmacılardan defalarca olduğu gibi birer eleme adayı daha söylemelerini istedi.

Ünlüler takımından SMS birincisi olan İsmail Balaban 3. eleme adayı olarak Melis ismini söyledi.

SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

Exxen.com üstünde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da pek fazla TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı göre merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde:

1) İsmail Balaban

2) Batuhan Karacakaya

3) Sergen

4) Melis

EXXEN SURVİVOR SMS SIRALAMASI 2021

4 Mayıs Survivor 2021’de bu akşam Exxen üzerinden yayınlanan Survivor SMS sıralaması 2021 videosu exxen Survivor 17. hafta ünlüler oy sonuçları birazdan burada yer alacaktır.

4 Mayıs Survivor 2021 SMS sıralaması Exxen.com Survivor SMS SIRALAMASI Exxen. 2021 Survivor SMS sıralaması. Survivor SMS SIRALAMASI 2021 Exxen. Survivor’da kim elendi, kim gitti? Survivor SMS sıralaması belirlenmiş oldu | İşte Survivor 27 Nisan 2021 Exxen oy sıralaması Eksen 17. hafta. Survivor ünlüler sms sıralaması 4 mayıs 2021 Survivor’da bu akşam kim elendi, gitti?

Bir önceki yazımız olan Sefirin Kızı 52. Bölüm Final Fragmanı İzle Star TV 11 Mayıs Tanıtımı başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.