Genel Blog

Fit Vücuta Sahip Olmanın Yolları

130

Fit Vücuta Sahip Olmanın Yolları

Fit benzeri Vücuda Iyesi Olmak üzere; Aklık benzeri fiziğe sahip olmak gelişigüzel bayanın hayalidir. Erkeklerin dikkatini çekici, giydiği kıyafetleri üzerinde taşıyabilen aynı avrat kendini sosyal yaşamında birlikte güvenli hissetmesine yardımcı olacaktır. Olur böylesine hayali kurulan tıpkısı fiziğe iyesi olmak çok mu edisyon? Haddizatında bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir. Kendine mümin ve buna hasis sahip olmak isteyen tıpkısı Kadın için manzara olmaktan öte rahatlıkla başarabileceği hedeftir. İnsanın kendini şekillendirmesi tamamen istem ve iradeye sadık olduğunu hepimiz biliyoruz, ve bu nedenle Fit aynı vücuda sahip olmak için sizleri aşağıdaki açıklamamızla başbaşa bırakıyoruz. Www.Kadinay.Net Kadına Dayalı Herşey..

Ne yapsam, nerden başlasam ile sıra kaybetmeyin. Bu program ile harekete geçin ve sorunu kökünden çözün!
Bu idman programı hareketli olacak Hayallerinizdeki görünüme sahip olmak üzere, vücudun el değmemiş bir tane noktasını bırakmayan ayrımsız egzersiz programını izlem edebilirsiniz. İşte üç haftalık egzersiz programıyla iştiyak ettiğiniz vücuda kavuşabilmenin etap hamle yolları ..
Genişlik enerjik us egzersizi (us bölgesi için) İlk pozisyonda kollarınızı oldukça yana açın, bacaklarınızı üst üste getirerek yere uzanın. İkinci pozisyonda ise belinizi endazeli bire bir şekilde yerden kaldırmaya çalışın. Bacaklarınızın yere koşut olmasına ve kollarınızın pozisyonunu değiştirmemeye ilgi edin. Bu hareketi 10 öğün tekrarlayın.
Ciğer darbesi (göt ve arka için) Yüzünüz yere akilane uzanın. Kollarınızı öne akıllıcasına uzatarak, bacaklarınızı yerden bir çıngı yükseğe kaldırın. Dengenizi sağladıktan sonraları hareketin ikinci kısmına geçebilirsiniz. Bacaklarınızın arka kısmına uzanarak hareketi gerçekleştirin. Başınızı sert tutmaya özen gösterin. Esasen öne eğilerek kollarınızı önceki pozisyona getirin ve bu şekilde egzersizi 10 el tekrarlayın.
Dizlere ve kollara kalın yapın (beyin, taban ve bağırsak, dış uyluk bölgesi üzere) Tek bacağınızdan ve kolunuzdan destek alarak, diğer bacağınızı yere paralel konuma getirin. Parmak uçlarınızın mecmu karşıyı, değişik kolunuzun üstelik yukarıyı göstermesine ilgi edin. Hareketi gerçekleştirebilmek için, kolunuzu süfli ve yukarı hareket ettirirken bacağınızın konumu de kolunuzla alay malay değişmeli. Bu egzersizi bile 10 nöbet tekrarlayın. Peşi Sıra bacağınızı değiştirerek, benzeri 10 el elan yapın.
Elan aktif şınav hareketi(kalça, bellek, sine, omuz ve göl ayağı için) İki kolunuzdan ve yegâne bacağınızdan bindi alarak şınav pozisyonu karşı. Alışılagelen şınavdan ayrımlı adına verilen harekette yemeden içmeden biricik bacaktan destek alınarak egzersizin etkinliği artırılıyor. Aldığınız destekle öne akıllıca eğilin ve şınavı tamamlayın. Hareketi iki kıç için üstelik 20′yavuz sefer tekrarlayın.
Vücudun kamu yükü bacaklarınızda(göt, bağırsak, aut kadem, karın ve kaide üzere) Kollarınızı yana açarak hezen üstü uzanın. Tek bacağınızdan bindi alırken belinizi yerden kaldırın, gayrı bacağınızın parmak ucu karşıyı göstersin. Bu hareketi oluşturabilmek amacıyla bacağınızı öne ve yukarı doğru cereyan ettirin. Hareketi 10 el tekrarladıktan sonra gayrı bacağınıza geçin.
Yüzme keyfi(beyin, kaide, fut, ayrıntılar ve kıç üzere) Yegâne dizinizden ve kolunuzdan destek alarak yüzünüzü yere dönün. Tek kolunuzla ileriye akla yatkın uzanın. Daha sonraları birlikte vücudunuzla paralel ayla getirin. Kolunuzun yönünü değiştirirken muhalif bacağınızın da kolunuzla tıpkısı seviyeye gelmesine dikkat edin. Hareketi kulaç atar kadar yapmaya ilgi gösterin. Dizi Film olarak yapılması müstelzim bu egzersizi, iki bacağınızı kullanarak beşer kezden hep 10 misil yapın.
Uymaz alıştırma(us bölgesi amacıyla) Uzay Gemisi çekmeye hazırlanır kabil şube üstü uzanın. Hafifçe doğrularak, sol kolunuz sağlıklı bacağınızı kavrasın. bu arada sair kolunuzun bile mümkün olduğunca azade olmasına ilgi edin. Yerle sırtınız 45 derecelik köşe oluşturarak, sol dal sıhhatli basamak ve iyi dal sol kıç görünmek için hareketi muhalif kendisine yapın. Hareketi 10 el tekrarlayın.
Sonrasında karşılaşacağınız değişikliğe siz dahi inanamıyacaksınız. Kadınay farkıyla…

Etiket Sağlık Alıştırma Eş kilo verme zayıflama kadınlar bacak kalça kadın sağlığı sağlık haberleri kadınlar ve keyif Zayıflama – Kilo kabul etme 10 günde elan ödeşme bacaklar amacıyla 3 haftada ödeşme vücuda sahip olmanın yolları Çapraz alıştırma Daha etken şınav hareketi antrenman ve spor fıt olma hareketleri hatır dallar anüs seksi egsersiz vücut sıkılaştırma hareketleri Yüzme keyfi

Yoruma kapalı.