Genel Blog

FOX Tv Sen Çal Kapımı son bölüm full HD tek parça izle! Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

43

FOX Tv Sen Çal Kapımı son bölüm full HD tek parça izle! Sen Çal Kapımı son bölüm de neler oldu? Sen Çal Kapımı 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Hayatta tüm umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına niçin olan Serkan Bolat’la karşı karşıya kazanç. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi önerge eder. Eda nefret edilen şey ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de şartlar değişince benimsemek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, engebeli bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir. Baş rollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi bu akşam 32. yeni bölümüyle FOX TV ekranlarına geldi!

FOX TV SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Eda, Deniz’in oyununa katılıp tarihi öne alır. Her şeyden habersiz olan Serkan ise, Eda’nın bu hareketinden oldukça rahatsız olur. Serkan için bundan böyle “kıskançlık sirenleri” çalmaya başlamıştır. Bu sirenler onu Eda’ya an be an yaklaştırırken, Serkan’ı Eda’ya kaptırmak istemeyen Selin ise, Deniz ile bir olup bu oyunu avantaja çevirmeye kararlıdır. Eda bu işin içinden nasıl çıkacak? Serkan, Eda’ya her yerde aşık olacak mı?

Bir önceki yazımız olan İbo Show son bölüm full izle! Star TV İbo Show son bölüm HD full kesintisiz tek parça izle! İbo Show bu haftaki konukları kimlerdi? başlıklı makalemizde ibo show son bölüm, ibo show son bölüm 2020 izle ve ibo show son bölüm 2021 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.