Genel Blog

FOX TV Son Yaz canlı izle! Son yaz 7. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 6. son bölüm full izle!

7

FOX TV Son Yaz canlı izle! Son yaz 7. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 6. son bölüm full izle!

Son Yaz dizisi geçen hafta ekranlara gelen 6. bölümünün peşinde yeni bölümü merak edilmeye başlandı. Son Yaz dizisi su akşam 7. bölümüyle FOX TV’de ekranlara gelecek olan dizinin fragmanı ve yeni bölümü merak ediliyor. Son Yaz yeni bölümü canlı olarak izlemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Peki, Son yaz 7. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz 6. son bölüm full izle!

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

FOX TV SON YAZ YENİ BIRIM CANLI İZLE!

Latif’i öldürmek için sıkıştırılan Akgün, elini kana bulamamak için bir çıkış yolu ararken, Soner Akgün’ü Yağmur üzerinden tehdit eder. Selim ise tekrar firari tanığı Latif’i aramaktadır. Akgün bu çıkışsızlık içinde bir yol bulmalıdır…İçinde bulunduğu zorlama haline daha pozitif dayanamayan Akgün, kendisine daha önce annesi hakkında yalan söylemiş olan Selim’e patlar. Arasında geçen tartışmada öğrendikleri Akgün’ü hiçtahmin etmediği bir yerden yakalar.Öte yandan Canan ve Selim yaşadıkları ayrılık acısına karşın tepede olan durmaya çalışsalar da iki taraf da yıkılmıştır. Canan’ın Selim’e firari tanığı Latif’le ilgili takviye etmesi acaba aralarını düzeltebilecek midir?

Son Yaz yeni bölümüyle Cuma 20.00’de FOX’ta!

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

SON YAZ SON BIRIM FULL TEK PARÇA İZLE!

Canan, Akgün’ün reel kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene değin çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir. Selim, bir yanlamasına Canan’ın boşanmak için her yerde harekete geçmesi, öteki yanlamasına yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden fazla gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine döndürmek için dominant yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister. Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır. Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün’den uzakta durmaya çalışır. Lakin Altay’ın annesinin kararından sonra fena etkilenip ortadan kaybolması onu, baştan Akgün’le bağlı yana getirir.

Bir önceki yazımız olan TV8 Kırmızı Oda Canlı izle! Kırmızı Oda 24. yeni bölüm canlı izle! Kımızı Oda son bölüm izle! 11 Şubat Kırmızı Oda 24. bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde kırmızı oda ve kırmızı oda 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.