Genel Blog

FOX TV Yasak Elma yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

32

FOX TV Yasak Elma yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

Yayınlandığı ilk günden itibaren konusuyla, entrikalarıyla ve komedisiyle uyarı çeken Yasak Elma dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak! Nesrin Cevadzade, Şevval Sam ve Eda Ece gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma bu akşam 99. bölümüyle saat 20:00’da FOX TV’de izleyicileriyle buluşacak! Yasak Elma yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölümde neler oldu?

FOX TV YASAKLANMIŞ ELMA CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

YASAKLANMIŞ ELMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hasan Ali, Şahika’yla evlenmiş olmasının şaşkınlığını üstünden atmaya çalışırken, bu evliliğin bitmesi için elinden geleni yapar. Ne var ki Şahika verdiği sözü tutmayacaktır. Cansu, Çağatay ve Yıldız’ın arasını parçalamak için uğraşırken beklenmeyen bir ziyaretçi olayların gidişatını değiştirir.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YASAKLANMIŞ ELMA 98. SON BIRIM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Şahika’nın yaptığı hatasız plan, Hasan Ali’yi köşeye sıkıştırmaya yetecektir. Ender hisseleri geri alana kadar Şahika’nın bir süre daha saklanması gerekiyordur. Ender ve Şahika, Hasan Ali’nin yaptıklarının intikamını sadece hisseleri geri alarak yapmayacak ve ona koskocoman bir ders vereceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 7. bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Maraşlı oyuncuları kimler? başlıklı makalemizde gündem, mahur ve maraşlı 7. yeni bölüm fragmanı yayında mı? - maraşlı 6. son bölüm... hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.