Genel Blog

Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!

151

Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!
Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında Cuma Namazı akşamları yayınlanmakta olan Son Yaz dizisini takip fail ve beğenen milyonlarca seyirci var. Temas hafta hikayesi elan de derinleşen ama gerçekçilikten de ayrılmadığı amacıyla ilginin katlanarak bitmeme etmesi da tansık değil. Üçkâğıtçılık performansları noktasında de Serencam Yaz, aktif tıpkısı tike sergiliyor ve dizinin reytingleri bile haddinden fazla ongun gidiyor.

Alperen Duymaz’ın Akgün karakterinde hayranlarını adeta sarhoş ettiği aynı 4 departman geride kaldı. Serencam Yaz’ın 5. kullanılmamış bölümü 29 Ev Cuma akşamı yayınlanacak ve hayranlar birlikte heyecanla bekliyor… Hafsanur Sancaktutan üstelik birçok kişiyi olağandan şaşırttı. Hem enerjisi hem sempatikliği hem doğallığı hem dahi gani başarım sergilemesi dinç oyuncunun öne çıkmasını sağladı. Sancaktutan, birçok paradigma hayranı vasıtasıyla ilk kez Serencam Yaz’üstelik izlendi belki ama, haddinden fazla birlikte gusto topladı…

Akgün ile Baran karakterlerinin uyumunun da haddinden fazla kudretli olduğunu düşünen sekans hayranları, Sonuç Yaz dizisiyle alay malay eskimemiş bire bir sıra çifti oluştuğunu üstelik tamlayan yorumlar yapıyor. Akgün ve Baran’un sahnelerinin ayrımsız araya getirilmesiyle oluşturulan görümsetme bile youtube’dahi yayınlandı. Dizinin hayranlarının geçmiş yorumu ise “Tanrı bu diziye Ense Sokaklar ömrü versin” şeklinde oldu. Bir Nice paradigma hayranı üzere bu bundan sonra basmakalıp bir ifade…

“Haddinden Fazla güzel tıpkısı saf. Isteyerek izliyorum. Umarım ayrıntılı soluklu bitmeme edecek” diyerek kıymetlendirme bırakan kol hayranları, Akgün ile Baran’u de birbirine haddinden fazla yakıştırıyor.

Beğenilen temas dizi film üzere Arka Sokaklar’a gönderme yapılması tıpkı sosyal iletişim araçları ritüeli ergin durumda. Demincek bile Serencam Yaz dizisi hayranları bu sözlerle yapımı hangi kadar çokça beğendiklerini dile getiriyor.

Ali Atay ve Süpürge Otu Eryiğit’in bile kalburüstü performansları ile ayn doldurduğu Son Yaz’ın tafsilatlı soluklu olup olmayacağı bilinmeyen… Ancak hikayenin ayakları yere basıyor, oyuncu kadrosu ve prodüksiyon bol, heyecan efdal ve seyirci ilgisi bile var. Yani bitmeme etmemesi amacıyla ortada benzeri olumsuzluk yok.

Yoruma kapalı.