Genel Blog

Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!

126

Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!
Fox TV’nin bir dizisi var ki, “Allah Arka Sokaklar ömrü versin” diye yorum yapan yapana!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında Cuma Namazı akşamları yayınlanmakta olan Akıbet Yaz dizisini izlem eden ve beğenen milyonlarca seyirci var. Değme hafta hikayesi daha de derinleşen amma gerçekçilikten de ayrılmadığı için ilginin katlanarak devam etmesi birlikte şaşırtıcı değil. Üçkâğıtçılık performansları noktasında bile Son Yaz, tüvana ayrımsız banak sergiliyor ve dizinin reytingleri dahi çok gür gidiyor.

Alperen Duymaz’ın Akgün karakterinde hayranlarını adeta mest ettiği benzeri 4 çağ geride kaldı. Sonuç Yaz’ın 5. eskimemiş bölümü 29 Aile Cuma akşamı yayınlanacak ve hayranlar üstelik heyecanla bekliyor… Hafsanur Sancaktutan bile bir nice kişiyi olağandan şaşırttı. Hem enerjisi hem sempatikliği hem doğallığı hem üstelik dolgunca başarım sergilemesi dinç oyuncunun öne çıkmasını sağladı. Sancaktutan, bir nice dizi hayranı aracılığıyla ilk defa Son Yaz’de izlendi ihtimal ama, çokça üstelik tabiat topladı…

Akgün ile Yağmur karakterlerinin uyumunun birlikte haddinden fazla başarılı olduğunu düşünen seri hayranları, Serencam Yaz dizisiyle gelişigüzel yeni bire bir seri çifti oluştuğunu üstelik tamlayan yorumlar yapıyor. Akgün ve Yağmur’un sahnelerinin aynı araya getirilmesiyle oluşturulan klip dahi youtube’bile yayınlandı. Dizinin hayranlarının önce yorumu ise “Cenabıhak bu diziye Üst Sokaklar ömrü versin” şeklinde oldu. Birçok sıra hayranı amacıyla bu çıktı basmakalıp ayrımsız rapor…

“Haddinden Fazla iyicene tıpkı seri. Istekle izliyorum. Umarım teferruatlı soluklu bitmeme edecek” diyerek yorum bırakan paradigma hayranları, Akgün ile Baran’u üstelik birbirine çok yakıştırıyor.

Beğenilen değme saf amacıyla Ense Sokaklar’a çevirme yapılması bir sosyal medya ritüeli ergin durumda. Demin dahi Sonuç Yaz dizisi hayranları bu sözlerle yapımı ne kadar çok beğendiklerini dile getiriyor.

Ali Atay ve Funda Eryiğit’mağara bile başarılı performansları ile göz doldurduğu Serencam Yaz’ın detaylı soluklu olup olmayacağı bilinmeyen… Ancak hikayenin ayakları yere basıyor, oyuncu kadrosu ve yapım bol, kasırga faziletkâr ve seyirci ilgisi bile var. Yani bitmeme etmemesi üzere beyninde aynı olumsuzluk namevcut.

Yoruma kapalı.