Genel Blog

Foxit PhantomPDF

27

Foxit PhantomPDF

Foxit PhantomPDF, popüler PDF düzenleyici Foxit Reader’ın gelişmiş sürümünü isteyen Windows kullanıcılara yönelik hazır. PDF düzenleme programları arasında en iyilerden biri ve ücretsiz olarak indirip deneyebiliyorsunuz.

PDF oluşturucu, PDF düzenleme programı Adobe Acrobat XI’e alternatif olarak kullanılabilecek enerjik PDF programlarından birisi Foxit PhantomPDF. Standart, İş ve Eğitim sürümleriyle bütün kullanıcılara hitap ettiğini belirten PDF düzenleyici, Windows işletim sistematik bilgisayarlar için özel olarak geliştirilmiş ve bir PDF düzenleyiciden beklediğiniz tüm özelliklere sahip.

PDF belgesindeki yazı ve objeleri dilediğinizce düzenleme, PDF belgesinin boyutunu akort etme, filigran veya arkadaki plan ekleyerek PDF belgenize profesyonel görünüş verme, PDF belgenizi sayfalara bölme, PDF belgelerini birleştirmek, iş arkadaşlarınızla PDF belgesi üzerinde birlikte alıştırma, herhangi bir dosya formatından PDF oluşturma, PDF belgesini Word ve öteki formatlara transformasyon, tek adımda taratma ve taratılmış PDF’i düzenleme, PDF belgesini bambaşka şekillerde imzalama ve şifreleme, bulut tabanlı çalışan ConnectedPDF ile PDF belgelerine erişimi teftiş etme ve PDF belgesindeki değişiklikleri peşine düşüp takip etme şansına sahipsiniz Foxit PhantomPDF Standart sürümü ile.

İndir

Bir önceki yazımız olan WHDownloader başlıklı makalemizde allows, apply ve downloader hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.