Genel Blog

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Bugün Kim Birinci Oldu? Puan Durumu

14

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Bugün Kim Birinci Oldu? Puan Durumu

Bilgiyo – Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Bugün Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında coşku hız kesmeden devam ediyor. Tüm gelinler en fazla puanı almak ve günün birincisi almak için ter dökerken, yarışmanın hayranları da 4 Mayıs Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? sorusunun yanıtını arıyor. Ekranların en fazla izlenen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da haftanın ikinci …

Bilgiyo – Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Bugün Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta yarışmasında coşku sürat kesmeden devam ediyor. Bütün gelinler en çok puanı edinmek ve günün birincisi elde etmek için ter dökerken, yarışmanın hayranları da 4 Mayıs Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? sorusunun yanıtını arıyor. Ekranların en fazla izlenen yemek yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da haftanın ikinci günü de kıyasıya bir rekabete sahne oldu. 4 Nisan Gelinim Mutfakta puan durumu.

4 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ikinci günü başladı. Geçtiğimiz haftalarda başlayan kıyasıya rekabet bu hafta da devam ediyor. Yarışmanın yeni gelini Kardelen’in gelişi de yarışmadaki rekabeti bir kat daha arttırdı. Bütün gelinler artık haftanın birincil gününden işleri sıkı tutuyor. Bir puanın bile önemini kavrayan gelinler, yarışmadaki kaderlerini alacakları yada kaybedecekleri en küçük puanın belirleyeceğini biliyor. Gelinler her gün olduğu gibi bu gün de mutfakta kolları sıvadı ve en güzel yemekleri yapabilmek için bütün hünerlerini sergiledi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında dün olduğu gibi bugün de yeni gelin kardelen tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Tezgahına birlikte yarıştıkları kaynanası Nuray hanımın fotoğrafını koymak istemeyen Kardelen, bu yüzden bugün de tekrar bir kriz yaşadı. Kardelen’in kayınvalidesinin fazla gürültüsüz kaldığını düşünen kaynanalardan Fatma bayan, Kardelen’in tezgahına, Nuray hanımın fotoğrafını belirlemek isteyince yeniden durum çıktı. Ayrıca programa telefonla bağlanan Kardelen’in görümcesinin sözleri de herkesi şoke etti.

Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ikinci günü olan 4 Mayıs salı günü gelinler, en yüksek puanları alıp günün birincisi yapabilmek için Osmanlı Usulü Zeytinyağlı Kereviz yemeği yaptı. Seda Sayan ve kayınvalideler tarafından yapılan tadım sonucu en takdire değer yemeği yaparak günün birincisi olan gelin ise …. oldu.

4 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Kanal D ekranlarının ve gündüz kuşağının en sevilen yarışmalarından biri olan Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın ikinci günü de geride kaldı. Haftanın birincil günü ilk olarak rakiplerine kadar daha avantajlı bir şekilde yarışmaya başlayan gelin Esra olmuştu. Daha önce bir defa elenen ve Seda Sayan’ın davetiyle baştan yarışmaya gelen Esra, ikinci gelişinde epeyce başarılı bir performans sergiliyor. Haftanın ikinci günü olan 4 Nisan salı günü, günün birincisi olarak çeyrek altını yakasına takan gelin …. oldu.

4 Mayıs 2021 Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Esra: 18 + ? = Gönül: 16 + ? = Seda: 11 + ? = Kardelen: 4 + ? =

Bir önceki yazımız olan Zorunlu Temel İhtiyaç Ürünleri Nelerdir? Marketlerde Hangi Ürünlerin Satışı Yasaklandı? başlıklı makalemizde aşağıdakilerden hangisi insanın canını sürdürebilmesi için zorunlu olduğundan en temel ihtiyaçtır, hangisi insanın canlılığını sürdürebilmesi için zorunlu olduğundan en temel ihtiyaçtır aöf ve zorunlu ihtiyaçlarını insan için temel özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.