Genel Blog

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir, neden diskalifiye oldu?

37

Gelinim Mutfakta Aysun kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki fakat Gelinim Mutfakta Aysun kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Aysun Kuşatan kimdir, niçin diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara göre Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin reel olmadığı iddia edildi. Konuyla ilgili az önce resmi bir izah etme gelmedi.

1996 doğumlu olan ve aslen Sakaryalı olan Aysun Kuşatan, üniversitede eğitim görüyor. 5 yıldır evli olan Aysun Kuşatan’ın 4 yaşında bir erkek çocuğu vardır.

İstanbul Pendik’ten yarışmaya katılan Aysun Kuşatan, pratik, çözümcü ve hırslı biri olduğunu söylüyor. Yarışmada kayınvalidesi Nurten hanımla beraber altınları biriktirmek için yarışan Aysun Kuşatan, daha evvel Zuhal Topal’la Sofrada programına da katılarak kamera önü deneyimi yaşamıştı.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Neriman kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.