Genel Blog

Gelinim Mutfakta Ayten kimdir, neden diskalifiye oldu?

35

Gelinim Mutfakta Ayten kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki fakat Gelinim Mutfakta Ayten kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Ayten kimdir, niçin diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara tarafından Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin gerçek olmadığı bahis edildi. Konuyla ilgili az önce resmi bir tanımlama gelmedi. 

Aslen Azerbaycanlı olan Ayten, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Kaynana Neriman Hanım, gelinin isteği üzerine yarışmaya başvurduklarını söyledi. Eşiyle internetten tanıştığını ve 2 sene beklediğini anlatan Ayten, eşiyle tanıştan sonra Türkiye’ye geldiğini söyledi. 6 senelik evli olan Ayten’in bir kızı var ve kendi işini yapıyor. Genç yarışmacı online kundura satışı yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Esra kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.