Genel Blog

Gelinim Mutfakta Esra kimdir, neden diskalifiye oldu?

44

Gelinim Mutfakta Esra kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki lakin Gelinim Mutfakta Esra kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Esra kimdir, neden diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara tarafından Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin reel olmadığı iddia edildi. Konuyla ilgili hemen şimdi devlete ait bir tanımlama gelmedi.

4 yıllık evli, 26 yaşındaki Esra Birinci iki çocuk annesidir. Hangi mektep olduğu bilinmemekle birlikte ekonomi mezunudur. Aslen Trabzonlu olan gelin Esra Birinci yarışmaya Samsun’dan katılmıştır. Eşi Fatih Birinci ile 2016 yılından beri evlidirler. Esra Birinci ve kayınvalidesi Fatma Hanım, 10 Bin TL’lik büyük ödül ve çeyrek altınları için bitmiş ekranların önünde yarışacak.
 

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Fatma kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.