Genel Blog

Gelinim Mutfakta kim elendi? 16 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

39

Gelinim Mutfakta kim elendi? 16 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

Gelinim Mutfakta final telaşı yaşanırken elenen ve birinci olan ad merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 16 Nisan 2021 haftanın birincisi ve elenen ismi kim oldu? sorusuna cevap arıyor. Geçen hafta, günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını şampiyon gelin Ece, haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Ayten, Gelinim Mutfakta haftanın finalinde ise elenen gelin adayı olmadı. Seda Sayan bu hafta kimseyi göndermiyorum dedi ve Pazartesi günü Dudu’nun programa katılacağını açıklamıştı.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Bir haftanın sonunda dört gelin mutfakta en yüksek puanı olmak için çabaladı ve 5 altın bilezik için en iyi tabağı dahil etmemek için uğraştı gelinler-kaynanalar puan durumu değerlendirmesi yaparak haftanın birincisini ve elenen ismini belirlemeye çalıştı. Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta elenen ve birinci olan ismini belirledi. Buna göre;

*Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını şampiyon gelin Ayten oldu.

*Haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Seda oldu.

*Gelinim Mutfakta haftanın finalinde ise elenen gelin adayı ise Ece oldu.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Çelikkol'dan yapım şirketine ikinci kez alacak davası başlıklı makalemizde burak deniz, ibrahim büyükak ve ibrahim tatlıses hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.