Genel Blog

Gelinim Mutfakta kim elendi? 23 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

25

Gelinim Mutfakta kim elendi? 23 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta haftanın finali!

Gelinim Mutfakta final telaşı yaşanırken elenen ve birinci olan isim merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 23 Nisan 2021 haftanın birincisi ve elenen ismi kim oldu? sorusuna cevap arıyor. Geçen hafta, günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını şampiyon gelin Ayten, haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Seda, Gelinim Mutfakta haftanın finalinde elenen gelin adayı ise Ece oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 23 NİSAN KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Bir haftanın sonunda dört gelin mutfakta en yüksek puanı olmak için çabaladı ve 5 altın bilezik için en iyi tabağı içeri almamak için uğraştı gelinler-kaynanalar puan durumu değerlendirmesi yaparak haftanın birincisini ve elenen ismini belirlemeye çalıştı. Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta elenen ve birinci olan ismini belirledi. Buna tarafından;

*Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını kazanan gelin Seda oldu.

*Haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Esra ve Seda’nın oldu. Eşdeğer puan aldıklarından nedeniyle 5 altın bileziği bölüştüler.

*Gelinim Mutfakta haftanın finalinde ise elenen gelin adayı ise Ayten oldu.

Bir önceki yazımız olan Şarkıcı Doğuş, Bilal Sonses'e 5 kuruşluk tazminat davası açtı başlıklı makalemizde doğuş, e 5 ve hukuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.