Genel Blog

Gelinim Mutfakta kim elendi? 30 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfak’ta haftanın eleneni..

26

Gelinim Mutfakta kim elendi? 30 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Gelinim Mutfak'ta haftanın eleneni..

Gelinim Mutfakta final heyecanı yaşanırken elenen ve birinci olan isim merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 30 Nisan 2021 haftanın birincisi ve elenen ismi kim oldu? sorusuna yanıt arıyor. Geçen hafta, günün en yüksek puanını alıp çeyrek altını kazanan gelin Esra ve Seda, haftanın en yüksek puanını alıp 10 bin TL değerindeki 5 bileziğin sahibi Seda, Gelinim Mutfakta haftanın finalinde elenen gelin adayı ise Ayten oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 23 NİSAN KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Bir haftanın sonunda dört gelin mutfakta en yüksek puanı almak için çabaladı ve 5 altın bilezik için en iyi tabağı içeri almamak için uğraştı gelinler-kaynanalar puan durumu değerlendirmesi yaparak haftanın birincisini ve elenen ismini belirlemeye çalıştı. Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta elenen ve birinci olan ismini belirledi. Buna tarafından; Gelinim Mutfakta haftanın finalinde ise elenen gelin adayı ise Dudu oldu.

Bir önceki yazımız olan MasterChef Duygu Acarsoy'dan müjdeli haber başlıklı makalemizde duygu acarsoy, duygu acarsoy bikini ve duygu acarsoy instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.