Genel Blog

Gelinim Mutfakta Neriman kimdir, neden diskalifiye oldu?

33

Gelinim Mutfakta Neriman kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki ama Gelinim Mutfakta Neriman kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Neriman kimdir, niçin diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara tarafından Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin hakiki olmadığı iddia edildi. Konuyla ilgili az önce resmi bir izah etme gelmedi.

Aslen Azerbaycanlı olan Ayten, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Kaynana Neriman Bayan, gelinin ricası üstüne yarışmaya başvurduklarını söyledi. 66 yaşındaki Neriman Gürüf Azeri gelini ile programa az kalsın damga vurmak amacıyla geldiğini belirtti. 

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Ayten kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.