Genel Blog

Gelinim Mutfakta Nurten kimdir, neden diskalifiye oldu?

51

Gelinim Mutfakta Nurten kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki fakat Gelinim Mutfakta Nurten kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Nurten kimdir, niçin diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara tarafından Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin reel olmadığı iddia edildi. Konuyla ilgili demin devlete ait bir yorumlama gelmedi.

1969’da doğan Nurten Kuşatan, aslen Ardahanlıdır. Gelini Aysun Kuşatan’la gelin-kaynana üzere yok de abla-kardeş üzere olduklarını bildiren Nurten Kuşatan’ın titizlik takıntısı var. Daha önce Zuhal Topal’la Sofrada programına da katılan Nurten Kuşatan, kamera önü tecrübesi yaşadı. Müsabakanın kayınvalidesi Nurten bayan, @nurtenkusatan isminde bir Instagram hesabı bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta Aysun kimdir, neden diskalifiye oldu? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta ilayda ve gelinim mutfakta kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.