Genel Blog

Gelinim Mutfakta Seda kimdir, neden diskalifiye oldu?

35

Gelinim Mutfakta Seda kimdir, neden diskalifiye oldu?

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün yayınlanıyor. Programın 1 Nisan Perşembe günkü bölümüne diskalifiye açıklaması damga vuruyor. Peki fakat Gelinim Mutfakta Seda kimdir, kaç yaşında, elendi mi?

Gelinim Mutfakta Seda kimdir, neden diskalifiye oldu?

Gelinim Mutfakta programının yayınlanan son fragmanında Seda Sayan yarışmacılara diskalifiye edildiklerini açıkladı. İzleyenlerin yaptığı yorumlara kadar Perşembe günü 1 Nisan olması sebebiyle, yarışmacılara şaka yapıldığı ve diskalifiyenin reel olmadığı iddia edildi. Konuyla ilgili demin devlete ait bir yorumlama gelmedi.

Birbirinden gösterişli yarışmacıların kıyasıya yarıştığı Gelinim Mutfakta’nın yeni gelini olarak bugünden itibaren altın için mutfağının başına geçecek Seda Yılmaz 1 yıllık evli. 2 aylık kızı var. Çanakkale Gelibolu’dan geliyor. Daimi olduğunu ve Aysun ile kapışmak istediğini söyledi. Ayten’in elenmesi gerektiğini ifade etti.

 

Bir önceki yazımız olan Malik Ayhan kimdir, kaç yaşında, nereli? CanKan Malik Ayhan şarkıları! başlıklı makalemizde malik ayhan, malik ayhan dinle ve malik ayhan klipleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.