Genel Blog

Genç model balkondan düştü, sevgilisi kurtarmak yerine videoya çekti

0 67

Genç model balkondan düştü, sevgilisi kurtarmak yerine videoya çekti

İstanbul Sancaktepe’de önceki akşammeydana gelen olayda, bazı meşhur isimlerin köpeklerini de eğiten B.E, 33 yaşındaki Ukraynalı fotomodel sevgilisi Anzelika Sraufant’la akşam yemeğine gitti. İddiaya göre, yemek yemek sonrasında taksiye binen ikili aralarında kıskançlık sebebiyle kavga yaşandı. Alkollü oldukları öne sürülen Sraufant ve erkek arkadaşı arasındaki kavga eve girerken de devam etti.

BALKONDAN SARKTI

İddiaya tarafından, Ukraynalı model eve gittikten sonra salondaki Fransız balkondan sarktı. Dengesini kaybeden Anzelika Sraufant aşağıya düşerek yaşamını yitirdi. B.E’nin sevgilisinin düşmesiyle hemen aşağıya koştuğu öğrenildi. Çevreden olayı görenler durumu polis ve sıhhat ekiplerine haber verdi.

Genç model balkondan düştü, sevgilisi kurtarmak yerine videoya çekti

CAMDAN SARKARKEN GÖRÜŞ ÇEKTİ

Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. daha sonra ise Ukraynalı modelin cenazesi, Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis ekiplerince evde yapılan aramada ise bir arz uyuşturucu bulduğu iddia edildi. İfadesine başvurulan B.E’nin sevgilisinin camdan sarktığı sırada cep telefonuyla bakiş çektiği bahis edildi. Hakkında tedbirsizlik sonucu ölüme sebebiyet vermekten operasyon yapılan değişken adliyeye gönderildi. Anzelika Sraufant’ın belirlenmiş ölüm nedeninin Adli Tıp Kurumu uzmanlarınca hazırlanacak raporla kesinleşeceği belirtilirken, soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Genç model balkondan düştü, sevgilisi kurtarmak yerine videoya çektiCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.