Genel Blog

Gençleşmek İçin Botoks Yaptırmak

141

Gençleşmek İçin Botoks Yaptırmak

Cildin er yaşlanmasını göğüslemek amacıyla ünlü markaların kozmetik laboratuarlarında geliştirdiği faziletli teknolojili kremler, kadınlara uzun vadede gençliklerini hoşgörüsüz kazandırıyor.
Botoks, keşfedildiğinden beri kadınlar ortada anti-aging alanında tahtını koruyor. Buna rağmen dünyaca ünlü kozmetik laboratuvarları üstelik eskimemiş kremlerin içerikleriyle ilişik kullanılmamış keşiflere devam ediyor.
Bilim adamları, sonuç dönemde hele cilt tiplerini adese altına almış durumdalar. Bakir geliştirilen kremler ise cildin üç katmanı üzerindeki yaşlanma belirtileri konusunda uzmanlar. Çünkü er yaşlanma, cildin değişik özellikteki bu üç katmanında gerçekleşiyor.
Cildimiz epidermis, dermis ve seçme iki tabakayı birbirine bağlayan bazal tafsilatlı aynı dermo-epidermal zardan oluşuyor. İki ten tabakası arasındaki bu zar, hücresel ahzüita açısından balaban önem taşıyor. Antrparantez gizil büzüşük oluşumunun sorumluluğu birlikte yine bu zara ait… İşte bu ayar zayıfladığı zaman deri dahi gerginliğini ve sıkılığını kaybediyor.

Cildin tipine bakarak oluşabilecek kırışıklıklar için uzmanlar değişik kremler öneriyor. Örneğin, önceki mimik kırışıklıkları oluşmaya başlayan 30 yaşındaki avrat, 60 yaşındaki ve tafsilatlı süredir derine yerleşmiş ihtiyarlık izlerine cemaat kadından değişik benzeri cilt bakımına gerekseme duyar. Zira 60 yaşındaki kadının bazal zarı doğrusu kötülük görmüştür.
Yıpranmamış metotlar elbet çalışıyor? İşte bütün bu noktada kullanılmamış bazı anti-aging teknikleri devreye giriyor. Bugün artık bileşiminde retinol kâin ve hücre bölünmesini sağlayıcı bakım kremleri, koyu kırışıklıkların tedavisinde tam olmuyor. Yeni metodlar henüz derine iniyor. Çabucak mimik çizgilerine değil elastikiyet kaybına cebin dahi etkili olan aynı kremin tıpkısı zamanda bazal tabakaya büyüklüğünde inmesi gerekiyor.
Bu yüzden eskimemiş hizmet kremleri gerginleştirici ve sıkılaştırıcı etkileriyle doğrudan sorunun kalbine iniyor. Ciltte kolajen üretimi azalmaya başladığı anda ateş sinyalleri çalıyor. Bu ten amacıyla berenarı zararlı, zira zaman içre cildin doğal restorasyon mekanizması giderek zayıflıyor. İşte bilgelik adamlarının geliştirdiği teknikle bu süreç devreye giriyor. Örneğin, poly-kollajen peptidleri ciltte harekete geçiyor ve bu birlikte kollajen liflerinin baştan kombinezon sürecini başlatıyor.
Ten ayan ayrımsız şekilde teltiksiz ve balıketi ayrımsız görünüme bürünüyor. Saf yenileme fonksiyonları aktive oluyor ve er ihtiyarlama engelsiz şekilde erteleniyor. Faziletkâr teknolojiyle üretilen anti-aging kremlerinin yıllar süren klinik icraat böylece piyasaya sürüldükleri amacıyla ilmî yerine etkinlikleri birlikte kanıtlanmış.
Anti-aging kremleri etken içerikleriyle mufassal mimik kırışıklıklarını ve yaşlılık çizgilerinin oluşumunu önlüyor.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Kimlik Ten Bakımı büzüşük gerdirme kırışık kremleri Anti-aging kremlerinin faydası mimik kırışıklıkları ne ahit oluşmaya başlar mimik kırışıklıklarını önlemek üzere yapılması gerekenler er yaşlanma Cildin erken yaşlanmasını gölge etmek botoks yaptırmak kırışıklığa illet olan tabakalar anti-aging kırışık kremleri ne zaman kullanılmalı cildin yaşlanmasını alıkoymak kırışıklıklar için yüz kremleri

Yoruma kapalı.