Genel Blog

Gihosoft Android Data Recovery Free

17

Gihosoft Android Data Recovery Free

Gihosoft Free Android Veri Recovery, bedava olarak Windows tabanlı bilgisayarlar üstünde çalışabilen, bir Android dosya kurtarma uygulaması/programı olarak piyasadaki yerini almaktadır. En iyi Android dosya kurtarma programı olarak bugüne kadar gelmeyi başaran Gihosoft Free Android Data Recovery, bugüne kadar yüz binlerce kullanıcının verisini sorunsuz şekilde kurtardı. 3 adımda çalışan ve zahmetsizce kullanılabilen programın, birçok bambaşka özelliği de bulunuyor. 

Gihosoft Android Veri Recovery uygulamasının kurtarabildiği dosyalar

Multimedya dosyaları: Resim, video, ses ya da müzik dosyalarınızı Gihosoft Free Android Veri Recovery ile kurtarabilirsiniz. Veri tabanı dosyaları: SMS’ler, rehberdeki numaralar ve arama geçmişi gibi Android’in bilgi tabanında saklanan kayda değer bilgilere ulaşabilirsiniz.
WhatsApp & Viber: WhatsApp ve Viber üzerinde yaptığınız tüm konuşmaların kayıtlarını geri döndürme şansınız var. 
Dökümanlar: Microsoft Word, Excel, PPT, PDF, TXT, RAR ve ZIP dosyalarını uygulamala yoluyla geri alabilirsiniz. 

Desteklenen modeller

Tüm popüler modeller: Samsung, HTC, Motorala, Sony, Google, LG, Huawei ve daha çoğu telefon markasının ürettiği ürünler, program kadar desteklenmektedir.
Android sürümü: Android 2.0 ve sonrası (Android 8.0 dahil) üzerinde kurtarma programı sorunsuz olarak çalışmaktadır. 

İndir

Bir önceki yazımız olan iMyfone Umate başlıklı makalemizde download imyfone umate, download imyfone umate pro ve download imyfone umate pro free hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.