Genel Blog

Gihosoft iPhone Data Recovery Free

55

Gihosoft iPhone Data Recovery Free

Gihosoft iPhone Veri Recovery Free, iOS işletim sistemi kullanan cihazlarınızda sildiğiniz veya yanlışlıkla ortadan kaybolan dosyalarınızı geri alabilmek namına kullanabileceğiniz bir tür bedava iPhone dosya kurtarma programıdır.

12’den fazla dosya tipini kurtarabilen, bozulan telefonunuzdan SMS’ler, WhatsApp mesajları gibi detayları geri getirebilen, bütün iTunes ve iCloud geri doldurma verilerinizi yeniden bölge Gihosoft iPhone Veri Recovery Free, iOS işletim sistemi üstünde kullanabileceğiniz en iyi iPhone dosya kurtarma programı olarak adından söz ettirmektedir.

Gihosoft iPhone Bilgi Recovery Free özellikleri

Dosya kurtarma: Yanlışlıkla silinmesi, iOS yükseltmesi veya jailbreak hatası, vb. Nedeniyle kaybolup kaybolmadıklarına bakmaksızın iOS cihazlarındaki verileri geri alın. İDevices’iniz kaybolduğunda, çalındığında, kırıldığında veya kilitlendiğinde bile, Gihosoft Free iPhone Recovery yazılımı iTunes yedeklemesinden verileri geri yükleyebilir.

Çabuk kurtarma: Basit kullanımlı arayüz, iPhone veri kurtarma prosedürü yoluyla bilgisayar kullanıcılarına 3 adımda kılavuzluk etmek için tasarlanmıştır: hemen olan bağlantı, hızlı tarama ve çok iyi kurtarma.

Gihosoft iPhone Data Recovery Free destekleme

Fotoğraf ve Video: Kamera Rulosu, Resim Akışı, Başvuru Fotoğrafları & Videoları

Mesajlar ve Çağrı Kaydı: Mesajlar, Mesaj Ekleri, Kişiler, Arama Geçmişi, Sesli posta, WhatsApp / Viber mesajları ve ekler

Öteki: Notlar, Takvim, Hatırlatıcılar, Safari Bookmark , Sesli Notlar

İndir

Bir önceki yazımız olan WinParrot başlıklı makalemizde win-parrot, winparot ve winparote hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.