Genel Blog

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı: Yeni bölümde başvuru kabul ediliyor!

11

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı: Yeni bölümde başvuru kabul ediliyor!

Gönül Dağı fragman videosu bu hafta sevilen dizide güzel gelişmelerin olacağını gösterdi. Taner yaşadığı romantik dakikalar ardından bununla birlikte başvurusunun kabul edildiğini de öğrenecek ve sevincini etrafındakilerle paylaşacak. İşte bu hafta fenomen dizide meydana gelecek o olaylar…

GÖNÜL DAĞI FRAGMAN VİDEOSU

GÖNÜL DAĞI SON BIRIM ÖZETİ

Zahide’nin velayet değiştirme davasının mahkeme zamanı gelmiştir. Sefer’in sabıka meselesini çözmeleri gerekmektedir. Devreye Taner ve amcaoğulları girer. Duruşma günü tüm kasaba Sefer’in ardından birleşir. Hakimin kararı ne olacaktır?
 
Ali’nin Gönül Dağı’ndan ani gelişiyle birlikte Gülsüm ikileme düşmüştür. Gülsüm ve Ali geçmişin hesaplaşmasını yaşarlar. Gülsüm, Ali’yi adalete teslim edecek midir? öte yandan Dilek, babasının masum olduğuna inanmaktadır, bunu kanıt olabilmek için Ciritçi Abdullah’la birlikte Gönül Dağı’na dürüst bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda Istek’i nasıl bir sürpriz beklemektedir?
 
Diş Doktoru Musa, Fadime ve Veysel; Pembe’nin servet hakkını alabilmek için Fadime’nin ölmüş kocasının köyüne giderler. Diş Hekimi Musa bu sorunu çözebilecek midir?

 

 

Bir önceki yazımız olan Kanal D nisan ayına damga vurdu! başlıklı makalemizde arka sokaklar, camdaki kız ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.