Genel Blog

Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

39

Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı, bu akşam 20 Şubat Cumartesi, 17. yeni bölümü ile ekrana geliyor. Son bölümde izleyicileri ekrana bağlayan Gönül Dağı, yeni bölümde de heyecanlı anlar yaşatacak. Peki, Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? 20 Şubat Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak?

TRT1 GÖNÜL DAĞI YENİ BIRIM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

GÖNÜL DAĞI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi olduğu gibi bugün de 20:00’de TRT1 ekranlarında olacak!

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Belediye Başkanı Münir Bey, bütün Gedelli’ye Temiz Elektrik Santrali’ni ilan edince kasaba karışır. Bundan Böyle bütün gözler Taner ve amcaoğullarındadır. Amcaoğulları bir yanlamasına santrali yetiştirmeye çalışırken, öteki yandan ise santrali kuracakları alanı bulmaya çalışmaktadırlar. En uygun alanı bulurlar, lakin burası yaşlı bir kadının tarlasıdır. Tarlayı kadından kiralayacaklardır, fakat kadının hazin hikayesi, amcaoğullarını derinden etkiler. Santrali kurabilmeleri için bu acıklı hikayeyi çözmek zorundadırlar.

bu arada Sefer, Zahide’yi özel bir yere davet eder. İkili burada geçmişi ve bugünü konuşur. Sefer’in Zahide’ye yapacağı büyük sürpriz ikiliyi nasıl etkileyecektir?

öte taraftan Dilek, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeği, annesiyle konuşmaya çekinir. Fakat bu sırrın ağırlığını daha artı taşıyamaz ve Gülsüm’le konuşmaya karar verir. Gülsüm’ün tepkisi ne olacaktır?

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

“Taner ve Dilek yeniden kavuşmuştur. Oysa bu kavuşma Süleyman’ın tehdidiyle yara alır. Süleyman, Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ettirir. Bu haberle yıkılan Taner, tedavi ararken bütün olan biteni Gülsüm öğretmen öğrenir. Bu koşul Gülsüm’ü fazla kızdırır. Süleyman’ın karşısına dikilir ve büyük bir hesaplaşma yaşanır… Bu hesaplaşma Taner ve Istek’i nasıl etkileyecektir?

Öte tarafta Dilek, çobanın kendisine verdiği sırrı Taner’e açıklayacaktır. Bu giz, Taner ve Istek’i nasıl etkileyecektir?

Zahide, çocuklarını Fikret’e yemeğe gönderir. Fakat çocuklar burada Fikret’in bambaşka bir yüzüyle karşılaşır. Bu şart Zahide’yi bir karar vermeye iter. Zahide, Sefer’i tercih edecek midir?…”

Bir önceki yazımız olan TRT1 Gönül Dağı canlı izle! Gönül Dağı ne zaman, saat kaçta? Gönül Dağı son bölüm de neler oldu? Gönül Dağı yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde trt1 gönül dağı 13 bölüm izle, trt1 gönül dağı canlı izle ve trt1 gönül dağı dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.