Genel Blog

Gönül Dağı ‘Sefer’ kimdir, gerçek adı ne? Ferdi Sancar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferdi Sancar hangi dizilerde oynadı? Ferdi Sancar filmografi!

24

Gönül Dağı 'Sefer' kimdir, gerçek adı ne? Ferdi Sancar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferdi Sancar hangi dizilerde oynadı? Ferdi Sancar filmografi!

TRT1 ekranlarında Cumartesi günü ekranlara gelen Gönül Dağı dizisi konusu kadar oyuncularıyla da alaka çekiyor. Gönül Dağı dizisinde Sefer karakterine yaşam veren Ferdi Sancar oyunculuğu ve karakteri ile her hafta takdir topluyor ve izleyiciler tarafından fazla seviliyor! Peki, Gönül Dağı “Sefer” kimdir, reel adı ne? Ferdi Sancar kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ferdi Sancar hangi dizilerde oynadı? Ferdi Sancar filmleri ve dizileri!

FERDİ SANCAR KİMDİR?

Ferdi Sancar 24 Mart 1980 yılında İstanbul‘da doğdu ve 40 sene yaşındadır. Ferdi Sancar, dizilerden önce tiyatro oyunları ile sahnelerde kendini göstermeye ve ünlenmeye başlamıştır. İlk tiyatro oyunu Büyükçekmece Bedia Muvahhit Tiyatrosu’nda Evde Üç Başına isimli davet olmuştur.

Bir önceki yazımız olan ATV Kardeşlerim 1. bölüm canlı izle! Kardeşlerim ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kardeşlerim konusu nedir? Kardeşlerim oyuncuları kimler? başlıklı makalemizde atv kardeşlerim, atv kardeşlerim afiş ve atv kardeşlerim dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.