Genel Blog

Google Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?

135

Google Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?
bilgiyo.com

Açacak kelimeler, hikmet alma ve araştırı sırasında benzeri fihrist yahut konu terimi evet üstelik bahis başlığı yahut tanımlayıcı yerine bir içeriğin konusunun özünü yakalayan yerimlerdir. Google’birlikte anahtar sözcük araştırması yaparken izlenecek önceki yollar şöyle sıralanabilir: #1 Google’ın kendi kendine haşiv yahut ikmal işlevi taharri yapanların düşüncelerini tamamlamalarına yardımcı tamam. Bu, araştırmanıza çalmak amacıyla en mebzul yerdir. Bu bir zamanda anahtar kelime planlayıcı araçlarında tanımlanması elan zor olabilecek uzun kuyruklu anahtar kelime öbeklerini tanımlamak için yarayışlı tıpkısı yöntemdir.  #2 Spontane imla işlevine eş şekilde, Google çoğu taharri sonucu sayfasının altında “ilgilendiren aramalar” listesi gösterir. anahtar sözcük araştırmasına önceden bakacağınız ilk şeylerden biri üstelik bu olmalıdır.  #3 Google Ads Anahtar Sözcük Planlayıcı, çoğu web yöneticisinin elan derinliğine araştırmalarına başladığı yerdir. Seçtiğiniz yeni aynı anahtar kelimeyi arayarak başlayabilirsiniz. Arkası Sıra, yazdığınız anahtar sözcük amacıyla averaj maaş aramalar, rekabet ve önerilen teklifin yanı sıra ayrıksı önerilen açacak kelimeler ve lügat öbekleri sunulur. Alternatif seçeneklerin sayısı genellikle konunun popülerliğine bağlıdır.  #4 Webmaster’daki Google Kontrol Konsolu’nda genişlik çok aranan sorguların yanında kontrol eliyle kâin yer popüler web sayfalarını bulabilirsiniz. Bu araçla, sitenize belli dönemlerde gidiş geliş calip genişlik haddinden fazla sorulan sorguları bulabilirsiniz. Bir zamanda sitenize genişlik fazla trafiği çekici içeriği birlikte görebilirsiniz. Öneri: #5 Google Trendler, belirli aynı açacak kelimenin doğru varyasyonunu seçmede faydalı kabil. Bu araç, tıpkısı açacak kelimenin genel “ahit içindeki gündemle ilgisini” gösterir ve antrparantez belli terimler için aynı tahmin içerir. Sonuç Google anahtar kelime araştırması yaparken, faydalı konuları ve açacak sözcükleri belirlemenize yardımcı olması amacıyla bu araçları kullanarak başlayabilirsiniz, peşi sıra misyon kitlenize hitap fail birinci sınıf içerikler oluşturup paylaşmanız gerekir. Çünkü herhangi bir şeyden evvel asıl tasavvur, içeriğinize trafik yolmak ve başkalarının natürel namına içeriğinizi paylaşmasını ve ona bağlanmasını sağlamaktır.

Anahtar kelimeler, hikmet ahiz ve araştırma sırasında tıpkısı indeks yahut laf terimi evet dahi konu başlığı veya tanımlayıcı kendisine ayrımsız içeriğin konusunun özünü yakalayan yerimlerdir.

Google’de anahtar kelime araştırması yaparken izlenecek geçmiş yollar şöyle sıralanabilir:

#1

Google’ın hudayinabit doldurma yahut bütünleme işlevi arama yapanların düşüncelerini tamamlamalarına apotr olur. Bu, araştırmanıza çalmak için arz mebzul yerdir. Bu bir zamanda anahtar sözcük planlayıcı araçlarında tanımlanması daha pres olabilecek mufassal akrep anahtar kelime öbeklerini tarif etmek için faydalı aynı yöntemdir.

 #2

Otomatik yükleme işlevine benzer şekilde, Google çoğu arama sonucu sayfasının altında “ilişik aramalar” listesi gösterir. anahtar kelime araştırmasına başlarken bakacağınız geçmiş şeylerden biri da bu olmalıdır.

 #3

Google Ads Anahtar Kelime Planlayıcı, çoğu web yöneticisinin henüz uzun araştırmalarına başladığı yerdir. Seçtiğiniz yeni bire bir anahtar kelimeyi arayarak başlayabilirsiniz. Ardından, yazdığınız anahtar kelime için sayı farkı aylık aramalar, rekabet ve önerilen teklifin yanında sair önerilen anahtar kelimeler ve sözcük öbekleri sunulur. Alternatif seçeneklerin sayısı genellikle konunun popülerliğine bağlıdır.

 #4

Webmaster’daki Google Arama Konsolu’nda en çokça aranan sorguların yanında kontrol yoluyla kâin en popüler web sayfalarını bulabilirsiniz. Bu araçla, sitenize sınırlı dönemlerde gidiş geliş çekici yeryüzü haddinden fazla sorulan sorguları bulabilirsiniz. Bir zamanda sitenize yeryüzü fazla trafiği çekici içeriği de görebilirsiniz.

 

#5

Google Trendler, mukannen aynı açacak kelimenin akıllıca varyasyonunu seçmede hayır türlü. Bu şalter, ayrımsız açacak kelimenin genel “ahit içindeki gündemle ilgisini” gösterir ve ayrıca muayyen terimler amacıyla tıpkısı hesap pusulası içerir.

Serencam

Google anahtar kelime araştırması yaparken, yararlı konuları ve açacak sözcükleri belirlemenize apotr olması üzere bu araçları kullanarak başlayabilirsiniz, arkası sıra murat kitlenize seslenme fail kaliteli içerikler oluşturup paylaşmanız gerekir.

Çünkü değme şeyden geçmiş asıl amaç, içeriğinize trafik iletilmek ve başkalarının doğal kendisine içeriğinizi paylaşmasını ve ona bağlanmasını sağlamaktır.

Yoruma kapalı.