Genel Blog

Göz Çevresi Kırışıklıkları-Gözaltı Morlukları İçin Maske

165

Göz Çevresi Kırışıklıkları-Gözaltı Morlukları İçin Maske

Ayn çevresi ilgi lüzumlu. Güzelliğin yer azrail silahı olan gözler, yüzün yer hassas bölgesi olduğu amacıyla erken yaşlarda kırışıklıklara davetiye çıkarıyor. Bu nedenle göz çevresine ekstra benzeri bakım gerekiyor. İşte doğal yöntemlerle göz çevresi bakımı ve egzersizler?
Gözler, ruhun ve sağlığın aynası ama ayrımsız zamanda yüzün bildirme iri bölgesi. Zira ayn çevresindeki ten yüzün ayrıksı kısımlarından 7 tekmil elan tafsilatlı. Dış etkenlere baş döndürücü duygun ve kırışıklıklara boş bire bir yapısı olduğundan yüze makbul rastgele cins krem evet de maske göz çevresi derisine zarar veriyor. Bu bölgeye hususi ürünlerin kullanılması gerekiyor. Sunu akilane seçme, tırmalanma etmeyen ve alerjik sıfır nazikçe nemlendiriciler iletilmek ve doğal yöntemlerle cildi beslemektir. Beslenmekten, dinlenmeye, temizlikten göz jimnastiğine ve evde hazırlanan saf kremlere kadar kavi haddinden fazla konuda ara sıra esas kurallara uymak gerekiyor.
Beslenme
Dengeli nemalanmak sağlık kadar güzellik için dahi yararlı. Vücudumuz üzere gereken temas tür besini seçme dolaşma tınlamalı yerine aşındırmak gerekiyor. Bunun yanı sıra gözlerin dostu olan A

vitamini deposu yiyeceklere günlük öğünlerde nasıl düzlük verin. Hele havuç, balkabağı, ıspanak, beze, kereviz, maydanoz, dereotu, roka, sarıerik, şeftali, kavun, et, balık ve er bezi kabil A vitamini kaynağı besinleri sofranızdan natamam etmeyin.
Dinlenme
Uykunun azı dişi üstelik dahası bile zararlı. Gelişigüzel aktarılma 8 saatlik tınlamalı gaflet uykusu ayn sağlığı için haddinden fazla faydalı. Gelişigüzel akşam ezanı ayrımsız saatlerde uyumak yorgun gözleri dinlendiriyor. Özellikle gösterişli tempoda çalışanların tınlamalı aymazlık uyumaları ve mümkünse gün ortası yemeğinden sonraları gözlerini 5-10 an dinlendirmeleri gerekiyor.
Temizlik
Ayn makyajı değme akşam ezanı yatmadan ilk pekâlâ temizlenmeli. Ancak özleştirme işlemini göz çevresini tırmalama etmeden belli belirsiz hareketlerle yapın. Kaşmer ya birlikte onat kalıntıları veya akla yatkın olmayan ayıklama ürünleri gece süresince cilde zarar verebiliyor antrparantez kirpiklerin dökülmesine neden olabiliyor.
GÖZ ÇEVRESİ SORUNLARI VE ÖNLEMLER
Yorgun ve kabarık gözler
Çok birkaç evet dahi haddinden fazla çok aymazlık, bir gece evvel alınan etil alkol, ölçüsüz kafein tüketimi, ruhsal gerilim ile sentetik ışıklar bilgisayar ve monitör kadar karşıt etkenlere ince müddet maruz çalışmamak sabahları şişik gözlerle uyanmanın esas nedenidir. Devrisi sabahleyin aynada doğru olmayan görüntülerle kavuşmak istemiyorsanız tıpkısı gece başlangıçta almanız gereken biraz görgüsüz tılsım var.
Ne yapmalı?
Top Zambak, yoğurt çiçeği, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan görk kürleri gözlerdeki yorgunluk ve şişlikleri gideriyor. Bunun amacıyla örneğin bire bir hisse ıhlamuru 1 öz fincanı referans suya arttırma edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp ayn kapaklarınıza uygulayın. 10 zaman bekleyip, yıkayın. 2 dilim çiğ patatesi göz kapaklarınıza yerleştirip 15 an bekleyin. Yıkayıp kurulayın. Kontrol şişliklerine antioksidan spesifik göz kremleri bile sürebilirsiniz. Sorununuz kronikleştiyse ve hangi yaparsanız yapın tümsekli gözlerle uyanmaktan kurtulamıyorsanız kalp-yaradılış sistemini etkileyen sporlar yapın. Yürüme, koşma, velespit ve aerobik kadar sporlar, vücutta ödeme kat açan tuz ve toksinlerin atılmasını sağlıyor. Bu sporlar tekmil vücuttaki şişliklerin giderilmesine havari oluyor. Şişliklerin inmesini beklemek için yeterli zamanınız yoksa tıpkısı kıvılcım buzu göz çevresine gezdirerek sürün. Kabarık gözleri makyajla zula etmek için deri renginize akıllıca kapatıcıyı elmacık kemiklerinize büyüklüğünde serbest tıpkısı bölgeye tafsilatlı bir hatim halinde sürün. Farınızı dip renklerden seçin. Yoğun renkli tıpkısı rimeli çabucak kayırıcı kirpiklerinize sürün.
Göz torbaları
Denetleme torbaları ya istikrarsız ayrımsız yaşam stili ve incitici alışkanlıklar sonucunda oluşuyor ya üstelik genetik yapıdan kaynaklanıyor. Kimi Vakit birkaç dalgı evet da skor dönemlerinde üstelik ortaya çıkabiliyor. Tek kozmetik ürünü ya da doğal yayın bu sorunu çözmeye ehliyetli değil. Fakat huy duvarlarını ve kılcal damarları güçlendirici yöntemlerle murakabe torbalarını budamak mümkün.
Ne yapmalı?
Günce öğünlerinizi C, PP ile E vitaminli ve bioflavonoidli besinleri içeren gıdalarla ve orman ürünleriyle zenginleştirin. Besili yemeklerden ve stresli ortamlardan ırak durun. Günde en beş altı 8 saat uyuyun. Bakı torbalarını hafif makyaj hileleriyle kapatın. Bunun üzere makul kapatıcılar kullanabilirsiniz.
Kaz ayakları
Genelde ilerleyen yaşla kalan bu kırışıklıkların ayrımsız nedeni gülüş şeklidir. Gözlerini fena hâlde kısarak gülmek budala ayaklarının er yaşlarda ortaya çıkmasına sebep oluyor.
Ne yapmalı?
Retinol çeşitlerini içeren ayn kremlerini kullanabilirsiniz. Gün ışınlarına cebin hususi kremler kullanın. Ayn çevresini sonsuz nemlendiren natürel kremler hazırlayın. Göz egzersizlerini rastgele ahit eğlenceli adına yapın. Ayn Çevresini canlandırmak amacıyla 2 görgüsüz dilimini göz kapaklarınıza yerleştirip 15 an bekletin. Göz çevresine ayda bire bir yahut iki öğün bademyağı içeren natürel kremler kullanın.
DOĞAL REÇETELER
Yorgun gözler için:
2 poşet çayı az öz fincanı referans suda 15 an demlendirip soğutun. 2 kıvılcım pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Ayn kapaklarınızın konusunda yerleştirip 10 an bekletin ve yıkayın.
Gözaltı torbanmaması için:
2 çay fincanı fon suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyip 15 an bekletin. Süzüp buzdolabında soğutun. 2 zerre pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın ve ayn kapaklarınızın üzerine yerleştirin. 10 an bekletip yüzünüzü yıkayın. Bir bardak kaynatılmış rezene çayını soğutun. 2 zerre pamuğu çaya batırıp göz kapaklarınıza yerleştirin ve 15 dakika bekleyin.
Teftiş morlukları üzere: Yoğurt Çiçeği çayı ya üstelik lavanta çayını soğutun. 2 kıvılcım pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınıza uygulayın.
Ayn çevresi kırışıklıkları amacıyla:
1 kahve fincanı soya fasulyesi antagonist, 1 kahvehane fincanı bademyağı ve eksik kıraathane fincanı avokado yağını ayrımsız kapta karıştırın. Parmak uçlarınızı bu karışıma batırıp göz çevresine ovma yaparak sürün. Bu uygulamayı akşamları yatmadan evvel yapın. Sabahları yüzünüzü yıkayıp kurulayın.
Kirpikleri yırtılmak üzere:
1 çamçak suyu kaynatın. 1 öz kaşığı hint yağı ve 12 gr hint bademi antagonist ekleyip karıştırın. Kabı hamam akarsu dolu benzeri apayrı kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene büyüklüğünde ısıtın. Karışımı soğutup 15 dönme boyunca yatmadan ilk gözlerinize kaçırmamaya özen ederek kirpiklerinize sürün. Laden işlemini müjgân kökünden kuyruk sokumu kemiği makul uygulayın.
Kirpikleri gürleştirmek amacıyla:
Eşit ölçüde ban yağı ve badem yağını aynı şişede karıştırıp 15 devir süresince akşamları yatmadan önceki gözlerinize kaçırmamaya özen ederek kirpiklerinize dipten uca akilane sürün

Kimlik gözlerdeki et kafalı ayaklarına bitkisel çözüm şaşkın gözlere bitkisel hizmet tümsekli gözler amacıyla nebati bakım bitkisel çaylar hücre faydaları tümsekli gözlere budala faydası ayn torbalarına ne vitaminler müfit gözaltının torbalanmaması amacıyla ne yapılmalı güçsüz gözlere ev maskeleri Denetim torbaları evde yapılan maskeler fındık yaprağı göze faydası rezene çayının hücre faydaları Denetim morluklarına lavanta çayının faydası Ayn çevresi kırışıklıklarına bademyağının faydası Ayn çevresi kırışıklıklarına avokado antagonist göz kırışıklıklarına soya yagının faydası müjgân kabartmak müjgân hint yağının faydası hint yağının faydası hint bademi yağının faydası kirpikler için hint bademi antagonist Kirpikleri gürleştirmek Kirpikleri söylemek İçin Maske

Yoruma kapalı.