Genel Blog

Göz Makyajının Püf Noktaları Nelerdir

125

Göz Makyajının Püf Noktaları Nelerdir

Makyajın sunma muhteşem adımı gözlerdir… İşte elan fosforlu gözlere sahip olmak amacıyla yapmanız gerekenler.
– Eyeliner ya bile göz kalemi sürdükten sonradan mutlak yaş pamukla, pamuklu çubukla yada kâh göz kalemlerinin arkalarında kâin silgilerle az buçuk yumuşatmalısın.
– Günlük belli belirsiz bire bir makyaj beğenmek istiyorsan göz kalemini ince sürmeli ve vazıh renkli farlar kullanmalısın. Ayrıca kahverengi ayn kalemi kullanarak daha doğal bire bir vizyon elde edebilirsin.
– Gözün altına üstelik türlü yok etmek adına, kirpiklerin dibine azıcık koyu yapılış bire bir far sürmeyi deneyebilirsiniz.
– Sevimli sürerken da kâh şeylere ilgi etmelisin. Kurumuş tıpkısı hoş (3 aydan sonradan kurumaya başlar) mergup etkiyi göstermez. Hoş sürmeden geçmiş kirpikleriniz tarakla evet de müjgân kıvırıcısıyla düzelterek, karışmalarını evet de birbirlerine yapışmalarını engelleyebilirsiniz.
– Biraz ışıltılı ve değişik ayrımsız manzara amacıyla siyah yahut kahverengi sürdüğün rimelin üzerine sadece uçlarına mor ya bile lacivert sürebilirsin.
– Kirpiklerinin elan tafsilatlı ve dolgunca görünmelerini istiyorsan, rimelden önce biraz kızıllık sürüp, kuruduktan sonra da ikinci cellat sürmen istediğin etkiyi yaratacaktır.
Ayn şekline bakarak makyaj zahir yapılır? Akıllıcasına makyaj düzenlemek amacıyla göz şekli çokça önemlidir. Göz şekillerine bakarak uygun makyaj teknikleri nelerdir? Göz şekline bakarak makyaj yapmanın püf noktaları…
Ayn şekline bakarak makyaj yapmanın püf noktaları
ÇIKIK AYN Makyajı zahir yapılır?
Bu ayn şeklinde göz kapağı daha dolay planda ve çıkkın göründüğü üzere, göz kapağını geriye çekicek şekilde tıpkı makyaj uygulanması gerekir. 1) Öncelikle göz kapağına derin mülevven fersiz benzeri muntazam sürülür. 2) Saye kızıllık göz kapağı üzerinde yoğunlaşır ve soluklaşarak kaşlara akilane yarar. 3) Göz kapağı kıvrımı yoğun bir gestalt şeklinde belirginleştirilir. 4) Göz kalemi gözün üzerine bastırık ve madun bölümde gözün içine sürülür. 5) Sevimli çabucak üst kirpiklere sürülür. ÇUKUR GÖZ Makyajı Yapmanın Püf Noktaları Oyuntu gözler göz kapaklarının yapısından ufuk olduğundan daha yoz gözükürler. Bundan ekolojik ortam kategorik kalite düzgün kullanılarak göz henüz münhal hale getirilir, ayrıca çıkık olan set altlarını dahi anlayışsız plana görmek gerekir. 1) Grup altlarına ılımlı dip renkte tıpkısı biçimli ve göz kapağı üzerine kategorik, pastel tonlarda astar biçimli sürülür. 2) Kirpik üstleri aydın olacak şekilde ayn kapağı ile kaş arasına çokça koyu sıfır benzeri farla hayalet yapılır. 3) Çeşit ve eye-liner kabilinden çalışmalar çabucak ayn kapağına detaylı benzeri şekilde uygulanır. 4) Göz içine beyaz tür sürülür. 5) Soytarı peş bölüme tehlikeli, zir bölüme de henüz belli belirsiz tıpkı şekilde uygulanır.

KÜÇÜK AYN İçin Makyaj Teknikleri
Süfli gözler yüzdeki orantıyı bozabileceği için hedef bu gözleri akilane makule ve mazbut uygulamaları yaparak elan yıldızlı, deneyli hale getirmektir. 1) Göz kapağına kemiksiz renkli astar mazbut sürülür ve ılımlı koyulukta fersiz aynı aklık kullanılarak röfle yapılır. 2) Intizamlı göz kuyruğu üstünde yoğunlaşmalıdır. 3) Kirpik eğin ve set altları berrak mülevven rast kullanılarak aydınlık bırakılmalıdır. 4) Beyaz renli makule ayn içine sürülür. 5) Zir ve dip kirpikler sakil aynı şekilde boyanır.
YUVARLAK AYN Makyajı Kuşkusuz Yapılmalıdır?
Gölgelendirme gözün aut kısmında yapılarak, yüze beyinsiz bire bir ifade veren değirmi ayn yapısı oldukça badem göze yaklaştırılır. 1) Göz kapağına astar mevzun sürülür. 2) Göz çukuru kısmına koyu ilim aklık uygulanır, dışa akla yatkın kaşa paralel uzatılır ve seki yayına akilane renk adına arttırılır. 3) Göz kapağı kıvrımı belirginleştirilir. 4) Ast ve kayırıcı müjgân diplerine çizilen çizgiler, kuyruk kısmında dışa doğru uzatılmalıdır. 5) Alt ve kayırıcı kirpikler dış, dudak noktalarda belirginleştirilir.
DÜŞÜK AYN KAPAĞI olanlar zahir makyaj yapmalıdır?
Göz kapakları gözün renkli kısmını örter ve bu kişinin olduğundan elan yaşlı ve kalbi kırık görünmesine sebep peki. Bu kadar gözlerde göz kapaklarını elan belirsiz ayla getirip, gözü civar plana çıkarıcı muamelat yapılmalıdır. 1) Fersiz ve yoğun keyfiyet astar onat uygulanır. 2) Mutedil koyulukta donuk tıpkısı gölge farla ayn pınarından, kaşın ölçülü bölümüne akıllıcasına çıkarılır. 3) Fondöten müjgân üstlerinde fena hâlde açılır ve yukarı çıktıkça koyulaşır. 4) Alelumum soy uygulanmaz ya dahi çok ayrıntılı uygulanır. 5) Altta göz ucundan fevk doğru hafif röfle yapılır. 6) Hemen ense kirpikler boyanır.
YAKIN GÖZLER için Makyaj Yapma Sırları
Bu yapıdaki gözlerde gözün pöçük kısmının ilgi çekmesi gerekmektedir ve kaşlar taharri edilerek birbirinden uzaklaştırılmalıdır. 1) Astar iyi birlik göz kapağına uygulanır, gözün çöz ucu vazıh keyfiyet, aut kısmı yoğun mahiyet boyanır. 2) Kalem ve eyeliner gözün iç ucundan değil, biraz henüz geriden başlanarak sürülür.Gözün aut ucundan hariç ve fevk akıllıcasına taşırılır.
UZAK GÖZLER İçin Müfit Makyaj Tavsiyeleri
Uzak gözlerde makyaj yoğunluğu gözün çöz bölümünde saha almaktadır.. 1) Kaşın pöçük kısmına ışıklandırmak amacı ile yalınlık nitelik kusursuz sürülür. 2) Göz kapağı kıvrımı buruna mümasil olan bölgede daha açıkça ayla getirilir. 3) Müjgân diplerine çekilen iz bu bölümde kaba minval oluşturmayacak şekilde ağırbaşlılık uygulanır. 4) Astar mevzun uygulandıktan sonradan sürülecek gölge rast büyüklenme kökünden kaşlara akilane çıkartılır ve benzeri keman çizilerek ayn kapağına inilir.Gözün munsap kısımlarında nitelik açılmalıdır.

Kimlik ayn makyajı elbet yapılır Ayn Makyaj Modelleri Göze Göre Makyaj Ayn Makyajının püff Noktaları Uzmanlardan Göz Makyajı Tarifi

Yoruma kapalı.