Genel Blog

Gülşen’den 500 bin TL’lik satış

20

Gülşen'den 500 bin TL'lik satış

Çift önceki gün Azur’u hastaneye getirdi. Yün çorap ve terlik ile görüntülenen Gülşen “Gelmişken biz de genel bir kontrolden geçtik. Şimdi eve gidiyoruz” dedi.

Gülşen, eşi Ozan Çolakoğluve oğulları Azur Benan ile İspanya’nın Katalonya bölgesindeki Costa Brava’ya taşınmıştı. 15 bavulla dışarı giden Gülşen, yanına alamadığı eşyalarını depoya kaldırmıştı. Bunu fırsata çevirmek isteyen popçu, elbise ve aksesuarlarını internetteki bir ikinci el sitesi üzerinden satışa çıkardı.

Yarıya yakını satıldı

Dünyaca ünlü markalardan gücenmiş pahalı kıyafet, kundura ve çantalar arasında özel tasarımlar da var. Gülşen’in açtığı sanal mağazadaki 491 ürünün toplam değeri 500 bin TL. En pahalı parça 9 bin 900 TL’lik fiyatı ile Mugler imzalı sahne elbisesi. En ucuzu ise 15 TL’ye sattığı bileklikler. Şarkıcı, oğlu Azur Benan’a küçük gelen ayakkabı ve kıyafetlerini de satıyor. Ürünlerin 230 adedi şimdiden satıldı.

Bir önceki yazımız olan Muazzez Ersoy: Aşı yaptıracağım başlıklı makalemizde ?in a??s?, ersoy'un ve korona hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.