Genel Blog

Gülsim Ali İlhan kaç yaşında aslen nereli ailesinden veto yedi

0 97

Gülsim Ali İlhan kaç yaşında aslen nereli ailesinden veto yedi

Çoğu dizi ve sinema filminde rol alan 48 yaşındaki Durul Bazan’ın TRT’deki Gönül Dağı dizisinde rol bölge Gülsim Ali İlhan ile sevgili olduğu aylar önce ortaya çıkmıştı. 26 yaşındaki Gülsim Ali İlhan’ın ailesinin bu aşka karşı çıktığı iddialarından sonradan Gülsim Ali İlhan merak konusu oldu. Peki Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde rol aldı?

Gülsim Ali İlhan ile aşk yaşayan ve birlikte görüntülenen Durul Bazan’ın hayatı merak konusu oldu. Yaşam Bilgisi dizisi ile çoğu birey tarafınan bilinen Durul Bazan 48 yaşında. TRT de yayınlanan Gönül Dağı dizisinde başrol olan Gülsim Ali İlhan ile aşk yaşamış Durul Bazan . Durul Bozan, 2011 yılında TRT 1 kanalında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Tekin karakterini canlandırdı. Peki kimdir Durul Bazan, dizileri hangisi

Gülsim Ali İlhan Durul Bazan çifti geçtiğimiz günlerde tatilde görüntülenmişlerdi. Çiftin aralarında 22 yaş bulunuyor. İddialara göre Gülsim’in ailesi bu aşkı onaylamadı fakat genç oyuncu aşkına sahip çıktı.

Dizi ile birlikte yıldızı parlayan ve adından laf ettiren bir ad var; Gülsim Ali İlhan… Gönüldağı bir uçtan bir uca hayran kitlesini ikiye katlayan ve duru güzelliği ile seyirciyi ekran başına kilitleyen dizinin Dilek’i meğer kayıtlı bir modelmiş..

Bulgaristan göçmeni olan 27 yaşındaki Gülsim Ali İlhan çocukken izlediği Türk filmleri bir uçtan bir uca Türkçe’yi öğrenmiş ve oyuncu olmaya karar vermiş. Daha önce Yüzleşme dizisinde rol bölge ve fakat dizi yayından kalktığı için hevesi kursağında  kalan hoş oyuncu Gönüldağı ile yeniden popüler oldu. 

Herkes Gülsim Ali’yi oyuncu sanarken başarılı isim hakkında ortaya meydana çıkan bir hakiki duyanları şaşırttı. Meğer her hafta güzelliği ile ekranları şenlendiren dizinin Dilek’i tescilli bir modelmiş

2009 yılında ‘Super Model Ford Models Bulgaria’ adlı çekicilik yarışmasında birinci olmuş. Aynı yıl Brezilya’da düzenlenen ‘Ford Models Of The World’ güzellik yarışmasında Bulgarstan’ı temsil etmiş ve modellik yapmış. 

Peki instagram hesabında 1 milyon takipçisi yer alan Gülsim Ali İlhan kimdir, hangi dizilerde rol aldı? Birlikte tanıyalım…

24 Eylül 1993 tarihinde Bulgarstan’ın Rusçuk kentinde dünyaya geldi. Gülsm Al İlhan aslen Bulgar göçmenidir. Çocukluğunu Bulgarstan’da geçirdikten sonradan 2009 yılında ‘Super Model Ford Models Bulgara’ adlı çekicilik yarışmasında birinci oldu. 

Başkent İletişim Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldıktan sonradan 2012 yılında ‘Son Yaz Balkanlar’ dizisiyle öncelikle kamera karşısına geçti. Daha ardından benzer şekilde ekranlarda o kadar fazla öbür projede yer alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.