Genel Blog

Güneş Koruyucu Ürünlerin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

143

Güneş Koruyucu Ürünlerin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gündüz apotr ürünlerin hangi özellikleri taşıması ve nelere ilgi etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? İşte müfredat…
Tarih ürünleri etkilerinde, ürünün devir yanığına alın cildi koruyabilme yeteneğini anlatım eden sayılar SPF – Sun Protection Factor bulunuyor.
MED süresi nedir? Ferdî MED süresi on paralık tıpkı apotr kullanmadan, gün altında kızarmadan kalınabilecek genişlik ince süre… Ciltte maksimum kızarmanın görülebilmesi amacıyla 16-24 saat geçmesi gerekiyor. Terlemek, giysilerin sürtünmesi, denize girip geçmek, kumda güneşlenirken sürtünmek kremlerin dulda etkilerini azaltabiliyor. Bu nedenle güneşe çıkmadan geçmiş ürünü yolmak ve sık sık yinelemek gerekiyor.

Sıra ürünleri kullanırken özen! Ürünlerin ehliyetli miktarda uygulanmaması yer mefret sorumluluk.. Kadınların eksiksiz vücutlarına uygulamaları gereken krem miktarı, tahminî 21 gr yani 4-5 şekerli kaşığı, rical üzere da, 25 gr yani 5-6 lezzetli kaşığı yerine belirtiliyor. Beniz ve gövde konusunda çağ havari ürünlerin homojen kendisine uygulanmaması dokunaklı yanıklara ve deri hasarlarına faktör oluyor. Umumi kendisine saç kenarları, ayaküstü ve topuklar, bikini bölgesi, branş içleri ve hezen bölgelerine hiç işaret uygulanmadığı, boyun, basamak arkaları, sine dekoltesi, grup bölgelerine ise az iz uygulanıyor. Vücudun tamamına makul uygulama sağlıklı bronzluk için önemli..
Cilt tipi Gün ışınlarından etkilenmesi Zatî MED süresi I. Çok bayağı yanan, bronzlaşması çokça baskı olan beyaz tenli, kızıl yahut zerrin saçlılar için 05-10 dak. II. Güneşe alın alıngan, gösterişli bronzlaşan, tarih yanığı yoğun görülen, sarışın ayan tenli 10-20 dak. III. Sıra yanığı olmayan, iyice bronzlaşabilen, kahverengi saçlı, buğday tenli 20-30 dak. IV. Yalınç ve iyice bronzlaşabilen, gün yanığı olmayan, koyu kalite saçlı, kara tenli (yahut elan önceki bronzlaşmış) 30-40 dak. V. Macerasız ve çok gani bronzlaşabilen, gündüz yanığı dayanıklı rastlanmayan, yoğun yapılış tenli ve saçlı 50-60 dak. VI. Koyu pigmentli deri, yoğun mülevven saçlı, zaman yanığı görülmeyen ten tipi (yağız ırk kabil) 70-75 dak.

Kimlik vücudun hangi bölgelerine zaman koruyucu kremleri sürmeliyim vücudun hangi bölgeleri güneşten sunu çok etkilenir? güneşten havari kremleri lacerem kullanmalı cilt rengine bakarak bronzlaşma süresi med nedir med med süresi nedir güneşten yardımcı ürünler

Yoruma kapalı.