Genel Blog

Güneşlenmeden Otobronzan İle Bronzlaşın

156

Güneşlenmeden Otobronzan İle Bronzlaşın

Yaz sezonu henüz açılmadı ama siz dilerseniz şimdiden bronz tıpkısı tene sahip olabilirsiniz, dahi dosdoğru bir şekilde…
Kozmetik markalarının otobronzanları, hepimize ışıltılı Akdeniz teni vaat ediyor. Tabii akilane uzanım seçimi yapar ve aplikasyon kurallarına uyarsanız…
Tam tonu idrak etmek Otobronzan ile tabii ayrımsız görünüş kabul etmek üzere, kullandığınız ürünün özlük cilt renginizden hemen çokça beş altı yoğun olmasına özen edin. İlkbaharın solgun tenine sahipseniz, geçmiş etapta küşade tonlardaki ciltlerin uygulayacağı ürünleri seçin. Tam aynı akıbet için geçmiş uygulamadan itibaren cildinizi tıpkı beden losyonu ya de nemlendirici aynı kremle nemlendirip peşi sıra otobronzan sürün. Koyulaşma istediğiniz kıvamda değilse, ertesi dolaşma tıpkısı uygulamayı aynı misil elan yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz bronzluğun ince müddet kalıcığını bulmak için otobronzan ürünü haftada tıpkı evet bile iki defa uygulamalısınız.

Nasıl yapmalı? Aplikasyon öncesinde bütün vücudunuzu bir peelingle uzun temizleyin. Hele dirsekler, diz kapakları ve topuklar pir falsosuz hale gelmeli. Bacaklarınızdaki tüyleri aplikasyon öncesinde değil benzeri akşam öncesinden temizlemelisiniz. Hırçın halde cildin haddinden fazla kuru olması iritasyonlara faktör cins. Uygulama sonrasında ellerinizi domuzuna yıkamayı unutmayın. Kocaman ayrımsız ikaz; ürünü kesinlikle spor sonrasında uygulamayın. Çalma, ürünün homojen dağılımını engeller ve vücutta lekelelenmelere kat açabilir.
İlkyardım Aplikasyon böylece kara oluştu evet dahi yayın gani dağılmadı… Bu durumda peelingin peşi sıra alkollü yüz toniğiyle ıslattığınız aynı pamukla çok boyayı alabilirsiniz. Kemikler evet birlikte diz kapağı üzere el bölgelere ise ortadan ikiye kestiğiniz bir limonu sürün. Limondaki hamız rengin açılmasını sağlayacaktır.
Uzmanlar, küşade tıpkı ürünün 6 ila 12 kamer ortamında kullanılmasını öneriyorlar. Ayrıca otobronzan ürünü hamam ortamda bulundurmamanız gerekiyor. Damarlı halde cilde uzanım veren enerjik bap DHA etkisini kaybediyor.
Bronz makyaj Yaz sezonunda tunç bire bir cilde elbette makyaj yazmak gerekiyor? Öncelikle fondötenden daha tabii hasıl mülevven nemlendiriciler benzeri zamanda bronzluğu bile öne çıkarıyor. Antrparantez zinde tıpkısı yaz cildi etkisi için elmacık kemikleri renklendirirken, dudaklarda hoppadak parlatıcı yutmak tam oluyor.
Kelebek, Nilüfer Pazvantoğlu

Kimlik otobronzan otobronzanı haftada kaç sefer sürmeliyim otobronzanı elbette kullanmalıyım otobronzan nedir otobronzan ne işe üstünlük otobronzanu hangi devir kullanmalıyım bronzluk üzere krem güeşlenmeden bronzlaşabilirmiyim güneşlenmeden bronzlaşmak otobronzan sürdükten sonraları oluşan lekelere çözüm bronzlaşmak istiyorum bronz ayrımsız cilde pekâlâ makyaj yapılmalı

Yoruma kapalı.