Genel Blog

Güneşten Korunmanın En İyi Yolu

128

Güneşten Korunmanın En İyi Yolu

Güneşten korunmanın arz bereketli yolunun devir kremleri kullanmaktan geçtiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!
İngiliz tababet dergisi The Lancet, güneşten korunmanın en ongun yolunun, devir kremleri kullanmaktan feyiz, güneşte kalmaktan çekimsenmek olduğunu tamlayan aynı yazı yayımladı.
İsviçre, Danimarka ve ESIR üniversitelerindeki dermatologlar, sırasıyla Stephan Lautenschlager, Hans Christian Wulf ve Markka Pittelkow, güneşten korunma stratejisini “güneşe benzer olduğunca az maruz işlemez olmak, şapka görmek ve yardımcı giysiler taşımak” olarak açıkladı.

The Lancet’te güneşten sığınma üstüne yayımladıkları kol makalede dermatologlar, morötesi ışını engelleyen üst baş, antrparantez güneşin etkilerinden yardımcı olarak mutasavver giyecekler giymenin, zaman ışınlarından korunmanın yeryüzü gür yolu olduğu konusunda birleşiyor.
Yaygın inanışın tersine ara sıra dokuma türlerinin bağlı bire bir dulda sağladığına belen fail uzmanlar, örneğin berrak renkli keten bir gömleğin dulda faktörünün yalnız 10 amil olduğuna dikkati çekiyor.
Güneşten korumada kumaşın nesiç türü, rengi, ağırlığı ve kalınlığı gibi birçok ölçüt bulunduğuna da dikkati calip dermatologlar, bulutsuz renklerin yoğun renklere nazaran henüz birkaç havari özelliği olduğunu söylüyor.
Güneş kremlerinin birçok Günindi ülkesinde enli mergup tıpkısı koruma tarzı olduğunu tamlayan dermatologlar, verimli miktarda kullanılmasının kremlerin etkinliğindeki rolüne üstelik işaret ederek, bu kremlerin yararlanma talimatına akla yatkın biçimde ve güneşe çıkmadan 15 ila 30 dakika ilk sürülmesi gerektiğini da belirtiyor.

Kimlik güneş kremlerinin kullanılması güneşten tevakki etmek amacıyla ne boyut kıyafetler giymeliyiz güneşten sakınmak amacıyla nelere dikkat etmeliyiz güneşten sakınmak devir kremlerini kullanırken özen edilmesi gerekenler

Yoruma kapalı.