Genel Blog

Güzel Kadınlar İçin Güzellik Önerileri

132

Güzel Kadınlar İçin Güzellik Önerileri

Yukarıdan tırnağa evire çevire tıpkı eş olmak hiç de zor değil. Kendinize ayıracağınız birkaç ekstra zaman ve değme kadının bilmesi müstelzim âdeta mal ile güzelliğinize görk ekleyin…
Saçlarınızı düzenleyin Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden az buçuk saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi cağ sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra elan parlak ve çalışkan olduğunu görürsünüz.
Gergin göğüslerin ameliyatsız gayrimeskûn Hormonal açıdan tedavi görüyorsanız (mevlit arama hapları ya dahi menopoz tedavisi) göğüslerinizin gerilimini ayarlayabilirsiniz. Kullanacağınız ürünlerin içinde sıkıştırıcı ruscus, güçlendirici gingseng ve dağ çayı olmasına dikkat gösterin. Bu maddelerin bulunduğu losyonlar, göğüsleri şamil ten dokusunu güçlendirir ve inşirah verir.

Kirpiklerin görünüşü Eğer sürdüğünüz sevimli, kirpiklerinizi istediğiniz gibi göstermiyor ve çipil çipil tıpkısı vizyon veriyorsa rimeli banko müjgân uçlarına sürmeyin. Bunun yerine müjgân diplerine derinlemesine sürmeye çalışın.
Cildiniz parlıyorsa Cildinizi kurutmadan matlaştırmanız gerekir. Fondöteninizi sürmeden evvel matlaştırıcı kremler kullanmalısınız. Ve günlük kremler kullanırken bunların jel olmalarına özen edin.
Gözlerdeki şiş Sabahları uyandığınızda gözleriniz kebap ve şişmişse uyudunuz odayı havalandırmalısınız. Daha sonradan ise rahatlatıcı losyona batırdığınız pamuğu gözlerinizin üzerinde yer birkaç 10 zaman bekletin.
Aseton kullanımı Asetonlu pamuğu tırnağınız üstüne sürmek tırnaklar için çokça sakıncalıdır. Bunun üzere pamuğu tıpkı birçok saniye tırnağın üzerinde beklettikten bilahare biricik hareketle ojeyi çıkarmalısınız kim tırnaklarınız uymazlık görmesin.
Yumuşak yabancılar Ahali kreminin cildinize henüz bol nüfus etmesini istiyorsanız; ellerinizi içi sıcak akarsu meşgul tıpkısı tencerenin üstünde tutun. Böylecene ten üzerindeki gözenekler açılacak ve krem cilde çarpık çurpuk nüfuz edebilir.
Boğunuk dudaklar amacıyla Mat rujları seviyorsanız uç kalemi kullanmalısınız. Böylelikle dudaklarınız parlamayacak ve çerçeveyi çok çok taşırmadığınız sürece dudaklarınıza ayrı tıpkı dolgunluk kazandıracaktır. Sadece gaga kalemi ile dahi dudaklarınıza mahiyet verebilirsiniz. Ama burada ilgi etmeniz müstelzim ayrımsız dideban var; kalemi dudağınıza yalçın hareketlerle sürdükten sonraları parmağınızla fena hâlde dağıtmalısınız.
Farların kullanımı Şayet farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa kesinlikle yağ bazlı farlar kullanmayın. Alçak kırat pigmentleri içeren düzgün farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu konuda çokça ergonomik. Zira içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının konusunda yapıştığı üzere birikme yapmaz.

Etiket zinde göğüsler saça bittabi tarz vermeliyim? tepeden tırnağa güzellik tüyoları maskara kullanımı temiz ciltlerin matlaştırılması aseton kullanımının zararları pamuk kabilinden başkaları belli belirsiz ağyar mat dudaklar üzere öneriler dudak boyası sürerken nelere dikkat etmeliyim intizamlı sürerken özen edilmesi gerekenler iyi kullanımında sakınılması gerekenler

Yoruma kapalı.