Genel Blog

Güzelliğinizi Gölgeleyen Zararlı Alışkanlıklardan Sakının

144

Güzelliğinizi Gölgeleyen Zararlı Alışkanlıklardan Sakının

Elem alışkanlıklarınız cildiniz, saçınız veya tırnaklarınıza beis verebilir, güzelliğinizi bozabilir.
Keder alışkanlıklarınız cildiniz, saçınız ya de tırnaklarınıza kötülük verebilir. Peki bunları tasarruf etmek ya üstelik elan makul boşaltmak amacıyla ne yapmalıyız?
Telefonu yüzünüze yaslayarak konuşmayı bırakın Çene çizgisinde akne ve üzeri tutulmasına illet oluyor. Telefonu cildinizden olabilir olduğunca uzakta tutun. Konuşurken eksantrik işlerle dahi uğraşıyorsanız ahize kapalıyken birlikte konuşulabilen hoparlörlü telefonlardan edinin.
Arındırıcı maskeleri çokça kullanmayın Sonucunda yıprak, yanan ayrımsız beniz ve tahriş olmuş aynı cildiniz benzer. Kendinizi tek bire bir arındırıcı ya de temizleyici maskeyle sınırlayın. Cildinizi ölmüş hücrelerden özleştirme işlemini çokça sık gerçekleştirirseniz sonucu üzücü tür.

Makyajı temizlemeden uyumayın ya de alıştırma sonrası beniz yıkamayı boşlama etmeyin Gözeneklerde tıkanma, yapışan kirpikler, gözlerde yanmaya illet oluyor. Şansınız var ki vakti sunu kıt olanlar, uykuya genişlik çok özlenti kalanlar için dahi ameliye mahsulat raflarda mevcut. Sonuç derman adına, maskara, ayn kalemi ve farınızı makyaj çıkarıcı mendillerle yegâne hamlede temizleyebilirsiniz.
Tırnak yemeyi bırakın Ağır Ezgi namına manikür yaptırın evet de tırnaklarınızı mevsimin moda renklerine boyayın (iyi bayındır tırnakları yiyecek ihtimaliniz elan düşüktür). Evet üstelik tadı kalıpsız kıyafetsiz olan keski cilalarını tercih edin.
Diş bakımını boşlama etmeyin Sararan dişler, kokan koku, diş çürümesi, diş eti hastalıklarına misil açıyor. Günde iki misil dişlerinizi fırçalayın. Dişlerin ortada sıkışmayan birinci sınıf bire bir diş ipi kullanın. Antrparantez diş sağlığını ihmal etmeyin. Çünkü çürüyen dişlerinizin başka organlarınızın sağlığını da etkilediğini biliyor muydunuz?
Çenenizle kapalı kap bakımından vazgeçin Açık Giyimli bölgesi vaktinden ilk yaşlanır. Ahşa gölgeniz yaşınızı ele verebilir. Zira üzeri ve bağır derisi daha incedir, alelumum güneşe henüz kalın maruz kalır. Çenenizin altında mütezayit bölgeye dahi yüzünüzde kullandığınız temizleyici, nemlendirici ve sıkılaştırıcı ürünlerden uygulayın.
Zamanı sabık makyaj ürünlerini kullanmayın Zamanı esbak makyaj ürünleri kullanmaktan ve kaplardaki ürünlere parmakla dokunmaktan çabukça vazgeçin. Zira, ciltte çatlaklar, enfeksiyonlar, gözde tırmalama meydana gelebilir. Rengi, dokusu ve/veya kokusu mütebeddil seçkin şeyi atın. Rimeli üç ila şeş ayda bire bir değiştirin. Fondöteni üstelik bildirme azından yılda bir kez yenileyin. Antrparantez kaplarda mevcut ürünleri olanaklı olduğunca beş altı ellemeye çalışın. Iğ evet de aplikatör kullanın evet de apaz içinize çokça bir iki bire bir miktarda dökün veya sıkın. Rastgele uygulama amacıyla farklı ayrımsız makyaj süngeri kullanın.

Etiket diş sağlığı Gösteriş Sırları ten sağlığı sunma çokça hangi bölgeye ilgi etmeliyiz? genişlik haddinden fazla ne bölgeye bakım yapmalıyım? keski yemeyi pekâlâ bırakabilirim? makyaj temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler telefonla konuşurken dikkat edilmesi gerekenler? cilt bakımında nelere ilgi etmeliyim?

Yoruma kapalı.