Genel Blog

Güzellik Hatalarından Uzak Durmanız İçin Bazı İpuçları

152

Güzellik Hatalarından Uzak Durmanız İçin Bazı İpuçları

Dıştan çekilen kavşak kalemi, patlamak amacıyla olan sivilcenin sıkılması, mübalağalı göz makyajı… Bunlar sıklıkla yapılan görk hatalarından yemeden içmeden bazıları. Modası sabık ve kadını güzelleştirmekten haddinden fazla, çirkinleştiren bu hatalardan kurtulmanın bundan sonra zamanı geldi anlaşılan!
Saçlarını akçakesme! Saçlarına ayrımsız nev kalıp veremediğinden şikayetçisin. Aynı periyot kafan bozuluyor ve alıyorsun makası eline. Az Buçuk daha biraz elan derken, bire bir bile bakıyorsun saçlar uçmuş gitmiş!
Bu durumda: Ya sonuç paye cool tıpkı tavırla arkadaşlarına “Aaaa! Bu saç şekli şimdi çokça moda, yoksa haberiniz yok mu?” diyeceksin ya de uzuuuun bir müddet nereye gidersen git, şapkayla dolaşacaksın.
Hangi yapmalısın? Kuaföre gitmeme üzerine ısrarlıysan, o ant bire bir arkadaşından yardım şike. Saçların düzse ve arkadaşına güveniyorsan bunu deneyebilirsin. Ama sakın saçlarına suret verdirmeye falan kalkma!

Sivilcelerini sıkma! Demincek bunu yapmamak olanaklı mü? Günlerdir beklediğin partinin sabahında, benzeri bakıyorsun çenende yüce bire bir sivilce! İçinden ona bayıltıcı ayrımsız çarpış ıskat etmek geliyor. Hem de tırnaklarınla. Sonra bu bigünah sivilce, eş aynı canavara dönüşüyor ve yüzünün tamamını kaplıyor. Demincek git bakalım partiye!
Hangi yapmalısın? Sivilcenin konusunda limonla karıştırılmış talk pudrası sür ve akşama kadar beklet. Sonunda sivilcenin henüz aşkın büyümesini engellemiş olursun.
Parlak al dudak boyası rastık! Biliyoruz, kırmızı ruj kıtipiyoz haddinden fazla seksi! Amma eğer dişlerin yeterince can alıcı değilse seksi atılmak bire bir yana haddinden fazla itici görünebilirsin.
Hangi yapmalısın? İlla al dudak boyası iletilmek istiyorsan, az buçuk elan soft tonlarını denemelisin. Şeftaliye yakın belirgin kırmızılar, makul göz makyajıyla çokça gür gider.

Kimlik Gösteriş kuşkusuz evire çevire olunur? Görk Sırları nasıl güzel olurum güzellik yöntemleri sivilceli kap bakımı gösteriş hataları güzellik için ipuçları güzel olmak amacıyla hangi yapmalıyım sivilceli kap üzere makyaj bittabi olmalı sivilceleri metres yöntemleri sivilceleri makyajla mantinota makyajla sivilce bulunmayan etme

Yoruma kapalı.