Genel Blog

GWX Stopper

13

GWX Stopper

GWX Stopper, Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına Windows 10 bildirimlerini kapatma konusunda yardımcı olan bir yazılım.

Bilgisayarlarınıza en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu küçük vasıta eğer Windows 7 ya da Windows 8 işletim sistemlerinden birini kullanıyorsanız ve tayin çubuğunda karşınıza meydana çıkan Windows 10’a yükseltme bildiriminden rahatsız olmaya başladıysanız epeyce işinize yarayabilecek bir kullanım. Microsoft, Windows 10’u duyurduğunda kullanıcılara Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemlerinden birini kullanan bilgisayarlarında Windows 10’a bedava geçiş yapabileceklerini açıklamıştı. Ama Windows 10 her bilgisayarda sorunsuz çalışmayabiliyor. Windows 10’a geçiş yapan kimi bilgisayarlarda emin donanımlar ve yazılımlar çalışmayabiliyor. Bunun yanında Windows 10’u deneyip beğenmeyebiliyor, mevcut işletim sisteminizle bilgisayarınızı kullanmaya devam etmeye karar verebiliyorsunuz. İşte bu durumlarda GWX Stopper klullanabilirsiniz.

GWX Stopper oldukça basit ve hızlı bir şekilde Windows 10 reklamı kaldırma işlemini gerçekleştirebiliyor. Bu meslek için sayfamız üzerinden GWX Stopper arşiv dosyasını indirin ve bu dosyayı Winrar yazılımıyla açın:

Kayıtlar dosyası açılınca içindeki GWXStopper_setup.exe adlı kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum tamamlanınca yüklediğiniz programı çalıştırın ve ana penceredeki “Stop GWX” tuşuna tıklayarak Windows 10 bildirimini kapatın.

İndir

Bir önceki yazımız olan Windows Device Recovery Tool başlıklı makalemizde windows device recovery tool, windows device recovery tool download ve windows phone recovery hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.