Genel Blog

H2testw

22

H2testw

Depolama araçları günümüzde oldukça kayda değer bir yere sahip. Güvenle saklanması gereken önemli belgeleri, dosyaları, fotoğrafları ve videoları repoladığımız bu araçların sorunsuz bir şekilde çalışması kullanıcıların azami tartma verdiği konuların başında geliyor. H2testw isimli bu yazılım ise depolama araçlarınızın dinç çalışıp çalışmadığını denetleme etme amacıyla kullanabileceğiniz ücretsiz bir yazılım olarak uyarı çekiyor.

Program son derece kolay başvuru özelliklerine sahip. Karışık bir arayüzle ve çözmesi vakit alan fonksiyonlarla uğraşmadan sadece tahsis odaklı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar güvenle kullanılabilen H2testw bir uçtan bir uca hem yeni satın aldığınız ayrıca de uzun zamandır kullandığınız depolama araçlarının bütün performansla çalışıp çalışmadıklarını denetlemek muhtemel.

Genel anlamda USB belleklerin kontrolü için tasarlanmış olsa da H2testw programını hard disklerinizin kontrolü için de kullanabilirsiniz. Detaylı bir tarama sürecinden sonra varsa problemleri rapor olarak bildiren H2testw programını depolama araçlarını detaylı bir tarama sürecinden geçmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

İndir

Bir önceki yazımız olan MultiBootUSB başlıklı makalemizde grub4dos, hazırlama ve multiboot hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.