Genel Blog

Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında? Kur’an-I Kerim’i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu!

33

Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu!

TRT 1 ekranlarında Ramazan ayı baştan başa her gün yayınlanan Kur’an-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması yayınlanıyor. Yarışmanın jüri üyeleri merak ediliyor. İşte 2021 Kur’lahza-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması jüri üyeleri…

Halil Necipoğlu kimdir?

İlahiyatçı, din adamı, tasavvuf müziği sanatçısı, televizyon programı sunucusu. Star Tv’de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu, 1968 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Babası da imam olan Halil Hoca, 14 yaşında hafızlık eğitimini tamamladı. İmam Konuşmacı Lisesi ve İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunudur. Hafız Amir Alev’ten musiki dersleri de bölge Halil Necipoğlu, 2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi’nde imamlık görevi yaptı. Çeşitli kanallarda sahur programları hazırlayıp sundu. Son olarak Kur’lahza-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki Adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bir önceki yazımız olan Zeynep Demirel, 'Seksenler’ dizisinde başlıklı makalemizde zeynep demirel +18, zeynep demirel bikini ve zeynep demirel bikini firikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.