Genel Blog

Hastalığın Vücuttaki Belirtileri

117

Hastalığın Vücuttaki Belirtileri

Güzelliğiniz ve vücudunuzda dava adına görmediğiniz gâh problemler ağır hastalıkların habercisi cins. Erken tanılama gelişigüzel devir sahn kurtarır. Onun amacıyla genişlik oldukça vücuttaki gelişigüzel olumsuzluk sizde meydana ati olan çor belirtisi türlü.
İşte kâh âraz ve arkasında yatabilecek rahatsızlıklar…
Kap veya gözlerin sararması: Serencam zamanlarda deri ve gözlerinizle sararma varsa, bu beslenmenizle yahut bakımsızlıkla ait değil tıpkı rahatsızlıkla angajmanlı kabil. Karaciğer evet da safra rahatsızlığının belirtisi gibi.
Yüzde müfrit kıllanma: sık sık ağdaya gezmek zorunda kalıyorsunuz. Yüzünüzde ve bazı bölgelerinizde ekstrem kıllanma sandığınız kabil mahdut ayrımsız sorun değil böbreküstü bezi fonksiyon bozukluğuna mecbur cins.
Eklem tutulması ve kas ağrıları: Ağrılarınızı yaptığınız egzersizlere bağlıyorsanız yanılıyor olabilirsiniz. Sorununuz bayağı tıpkısı eklem ağrısından haddinden fazla elan fazlası romatizma olabilir.

Kulak uğultusu: Kulak uğultusu eğreti benzeri durumdan çokça damar tıkanıklığı ve efdal gerginlik belirtisi benzer.
Yavaş iyileşen yaralar: Yaralarınız geç iyileşiyorsa kan dolaşımı sorunlarınız evet de diabet hastalığı habercisi mümkün.
Tırnak çatlaması ve kırılması: Tırnaklarınız çatlıyor veya sıkça kırılıyor. Dalga kadar çipo eksikliğine sınırlı olarak bile görülebilen bu durumu önemseyin.
Aşınmış gözüken tırnaklar: Tırnaklarınızda çılgın çirozluk, iyileşmeyen tıpkısı erozyon meze konusuysa mantar hastalığı söz konusu mümkün. Tırnağınızı kaybetmeden benzeri doktora başvurmanızda ve tedavi olmanız üstelik üstünlük var. Bire Bir şekilde tırnaktaki çukurlar bile sedef hastalığı mümkün.
Saç dökülmesi: Aşırı saç dökülmesinden şikayetçisiniz. Sezonluk geçişler, şampuanlar yarar etmiyorsa, sorununuz demir eksikliği, hipertiroit ya bile hormonal bozukluklara merbut gibi.
Ellerde titreme: Elleriniz titrediği için arkadaşlarınızla hariç çıkmak istemiyorsunuz. Halsizlik gibi bire bir sorununuz yoksa kalkan bezi hastalığına vabeste yerine bu garip ayrımsız sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Üç haftadan uzun süren munsap içi yaraları: İyileşmeyen gaga içi yaralarınız yalın kat aynı aft olabileceği kabilinden balaban bire bir hastalık olan behçet hastalığının bile belirtisi türlü.
Göz seyirmesi: sıkça gözleriniz seyriyorsa magnezyum ve kalsiyum eksikliğiniz olabilir.
Dizlerin şişmesi: Dizlerinizin şişmesi bayağı benzeri usanç olmayabailir. İltihap ve buna mecbur adına mafsal çıkıklığı sorunu olup olmadığı araştırılabilir.
Sağ ast kaburganın altından başlayarak sırtın iyi tarafına yansıyan dert: Safra kesenize sınırlı ayrımsız maraz gibi.
Soğuk havalarda parmakların önce beyaz bilahare mavi ve peşi sıra al vasıf alması: Parmaklarınız sıkça keyfiyet değiştiriyorsa yaradılış hastalığından tereddüt edebilirsiniz.
Etrafı değişmiş ego yahut mevlit lekesi: Ben ve veladet lekelerinin bir dermatolog eliyle kategorik istikşaf edilmesi gerekir. Alelhusus güneşe vabeste kendisine ego ve mevlit lekesi deri kanseri riski taşır. Ten kanseri riski araştırılmalı, değişliklik olduğu farkedildiğinde doktora başvurulmalıdır.
El ve ayakta karıncalanma: B vitamini eksikliğine vabeste olarak görülebilir. Beslenmeye dikkat edilmesi, uzman kontrolünde vitamin takviyesi alınabilir.

Kimlik vücuttaki bazen hastalık belirtileri çor habercisi olan ipuçları saç dökülmesi tıpkı afiyet sorunu mudur? behçet hastalığının belirtisi yüzdeki kıllanmanın sebebi ten hastalıklarının belirtileri vücuttaki değişimlerin keskin sonuçları erken ilaç almanın yolu

Yoruma kapalı.