Genel Blog

Hazal Kaya ‘İyi Niyet Elçisi’ seçildi

14

Hazal Kaya 'İyi Niyet Elçisi' seçildi

UNFPA Türkiye, bu işbirliğini sosyal medya yayınıyla duyurdu. UNFPA Türkiye Temsilcisi Hassan Mohtashami, “Böylesine başarılı genç bir kişinin ailemize katılması bizim için büyük bir iftihar” dedi.

Hazal Kaya da şöyle konuştu: “Aranızda olduğum için fazla mutluyum. Yıllardır tek başıma bir şeyler yapmaya çalışıyordum. Görüldüklerini hissetmenin kırılgan gruplara ne kadar iyi geldiğini son birkaç yılda fark ettim.

Bu yolda UNFPA gibi bir çatının aşağı çaba veriyor almak benim için fazla değerli.” Bilhassa koronavirüs salgınıyla cinsiyet temelli şiddetin arttığına dikkat çeken Kaya, “Yarattığımız etkinin fazla kıymetli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Hazal Kaya, “Tüm kadınların, kız çocuklarının ve kırılgan grupların daha dinç, güvenli ve eşit bir dünyada yaşaması için çaba etmekten vazgeçmeyeceğim” dedi.

Bir önceki yazımız olan 'İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu başlıklı makalemizde ibo show, ibo show yeni bölüm konukları ve ibo show'un bu haftaki konuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.