Genel Blog

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu’ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci’den özlem dolu mesaj!

137

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu’ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci’den özlem dolu mesaj!
Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu’ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci’den özlem dolu mesaj!

.com/Teferruat – Ekranlardaki dizilerle hayran kitlelerini çoğaltan üç muvaffakiyetli karı oyuncu, tıpkısı zamanda içtimai medyada bile içtenlikle takip ediliyorlar. Üçü dahi şu anda ekranda değil amma hayranlarıyla yaptıkları paylaşımlarla buluşuyorlar. Bu üç isimden İrem Helvacıoğlu, 29 Familya Cuma Namazı akşamı yayınlanacak dizisiyle ekranlara dönüyor. Özge iki isim ise dijitaldeki dizileriyle gündemde. Demincek bu üç ünlü ismin serencam paylaşımlarına ayrımsız bakalım…

İlk sırada Hazal Kayaç var. Oyuncu ekrana en son Bizim Hikaye dizisiyle gelmişti. Zaten sonrasında oğlu Fikret Şanlı doğunca projelerine açıklık vermiş ve yaz aylarında çekilen ‘Benden Hangi Tamam?’ isimli beyaz perde filmiyle baştan kamera karşısına geçmişti.

Hazal Kayaç, şu sıralar ise yeni dizisinin heyecanını yaşıyor. Netflix’te yayınlanacak olan iddialı tıpkı dönüş dizisinde oynayacak. Pera Hafif isimli dizideki partneri ise son dönemin kalburüstü dinç oyuncularından Selahattin Paşalı.

Hazal Kaya, yaklaşık benzeri yıldır instagram sayfasını canlı kullanmakta. Aktör, elan evvel içtimai medyaya mesafeli duruyordu amma daha çok alıştı. Hayranları dahi haddinden fazla mutlu.

Hazal Kaya’nın instagram’de bildirme sevdiği şeylerden biri üstelik değişik filtreler. Etraflı süre yanağına baht konduran filtreyi çok sevmişti aktör ve sıkça kullandı fotoğraflarında. Bu nöbet dahi çiçekli tıpkı filtre seçmiş. Aynı zamanda çiller üstelik oluşturan filtresiyle aha Hazal Kaya’nın son pozu… beraber “Working hard” notuyla üstelik yıpranmamış projesine hazırlandığını anlatıyor benzeri yandan…

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 1

Değişik Özpirinçci ise etraflı tıpkı yaz tatilinin ardından eskimemiş dizisi amacıyla İstanbul’a döndü. Marmaris’te güzeşte gökçe yazın peşi sıra henüz sonraları Bodrum’a gitmişti oyuncu. arada bir İstanbul’a gelse dahi sevgilisi Burak Yamantürk ile vaktinin büyük bölümünü orada geçiriyordu.

Netflix üzere çekilecek olan Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde oynayacağı öğrenilen oyuncu, kısa tıpkısı süre önceki Bodrum’dan İstanbul’a döndü. Övünme Tatlıtuğ ile başrolde düzlük alacağı dizinin çekimleri yakında başlıyor. bu arada son paylaşımında Bodrum’dan gelirken arkasında bıraktığı minik hayranını bile özlemle anıyor aktör.

Özpirinçci, yaz boyunca televizyon ekranlarından maruf Tanem Sivar’ın oğlu Süleyman ile birlikteydi. Onunla oynayan, mesafelik geçiren aktör, çok sevdiği Süleyman’ın fotoğrafına “Aşkım haddinden fazla özledim” notunu düşmüş…

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 2

Gelelim İrem Helvacıoğlu’na… Aktör, atv’de 3 mevsim yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Çağ karakteri ile hafızalara kazındı. Geçtiğimiz sene ekrana veda fail dizinin peşi sıra mufassal tıpkı süre muntazır Aktör, demincek Özcan Bahir ile başrolünde oynadığı Seni Çokça Bekledim dizisi ile ekrana dönüyor.

29 Familya Cuma Namazı akşamı ilk bölümü yayınlanacak paradigma öncesinde, dizide gelişigüzel oynadığı Caner Atmaca ile aşağıdaki pozu veriyor oyuncu. İki oyuncunun samimiyeti birlikte fotoğraftan görülmekte. Evvel Delice’in paylaştığı fotoğrafı, Helvacıoğlu bile repost etti… Bakalım dizide bu ikiliyi ne karakterlerde göreceğiz?

Hazal Kaya yeni filtresiyle çiçek açtı! İrem Helvacıoğlu'ndan rol arkadaşı ile sürpriz poz! Özge Özpirinçci'den özlem dolu mesaj! 3

Yoruma kapalı.