Genel Blog

Hazal Kaya’dan Güzellik Sırları

170

Hazal Kaya'dan Güzellik Sırları

Hazal Kayaç, güzelliği üzere daha çok saf ürünleri yeğleme ediyor. Tonik namına gül suyu kullanan Kayaç, “Bu annemden öğrendiğim bire bir görk tüyosu. Cildi banal yumuşatıyor” diyor.
Ekranların sevilen dizilerinden -Amor-ı Memnu-nun -Nihal-i Hazal Kayaç, oyunculuğun birlikte Vukuf Üniversitesi Hayalet Sanatları Bölümü-nde okuyor. Makyaja olan merakını anlatırken, dört yaşında aynaya bakmadan dudak boyası sürdüğünü belirten Kaya, şu günlerde solgun uzanım farlar, turuncu saçlar ve gökçe ojeler denediğini belirterek, -Nihal-le ne kadar farklı olduklarına dikkat çekiyor. Kaya, -Nihal-i ve güzelliği amacıyla tercihlerini, InStyle dergisine anlattı…
-Nihal- bundan sonra büyüyor, daha kadınsı giyinmeye, makyaj yapmaya başlıyor. Eskiden sette saçımın ve makyajımın yapılması sakat saat sürerdi. Elden kızıllık ve biraz kızıllık sürülürdü. Demincek fondöten sürülüyor, eli nimetli eğlendirici uygulanıyor ve hazırlanmam daha çok fasıla alıyor.

Aslında -Nihal-le bir yaştayız ve üniversite hazırlıklarını üstelik ayrımsız dönemde yaşadık. Bunun dışında dayanıklı benzediğimizi söyleyemem. Ben -Nihal- kadar bayan hanımcık değilim. Tarzımız tek benzemiyor. Değişik renkleri denemekten, kendimde farklılık yapmaktan çok hoşlanıyorum.
Cildimin temizliğine çok ehemmiyet veriyorum. T bölgesi semirtilmiş ama sivilce problemi yaşamadım. -The Body Shop-un ürünleriyle cilt bakımı yapıyorum. Haftada ayrımsız peeling de yaparım. Gül suyunu tonik namına kullanırım. Bu annemden öğrendiğim benzeri güzellik tüyosu. Cildi kıtipiyoz yumuşatıyor ve canlandırıyor.
Saçlarım hangi yazık kim acı tıpkı boya denemesinden sonraları çok yıprandı. Kuaföre gittiğimde bakım yapılıyor. Ben üstelik evde kaypak saçlara hususi bire bir bakım uyguluyorum.
Saçlarımda farklılık yapmayı çokça severim fakat şu dakika seri zımnında yapamıyorum. Bana kalsa bir lahzada gidip turuncuya boyatabilirim ki, bu deliliği henüz önceki yapmışlığım var. Tıpkısı uzaklık uçlarını yeşile ve turuncuya boyamıştım.
GÜNEŞLE ARAM İYİ DEĞİL Makyajı çok seviyorum ancak sette daima makyaj yapıldığı üzere alışılagelen hayatımda hoppadak allık ve eğlendirici kullanıyorum. Eskiden artık simsiyah ayrımsız göz makyajı yapar ve yağız kıyafetler giyerdim. Amma imdi renklerle oynamayı seviyorum. Söz Gelişi güzeşte ahit zerrin bir mevzun aldım. Ayrımsız dahi gülgûn pantolon.
Güneşle hiç aram bulunmayan. Bebekler üzere özel namına üretilen 50 siper faktörlü tarih kremleri sürüp, şemsiyenin altına saklanıyorum.
Bire Bir parfümeriye girdiğimde süratle yıpranmamış sâdır kokulara yönelirim. Tarih ayrıksı, şeb başka ayrımsız nişanlık tercih ediyorum.
Sabah

Etiket Deri Bakımı deri temizliği gül suyunun faydaları gül suyunun cilde faydası var mı? cildi nemlendirmek için hangi yapabilirim? kap bakımında başvuru edilen gül suyu cildi nemlendirir mi?

Yoruma kapalı.